Dom Na Skarpie nad jeziorem - kominek, kajaki, wędkowanie

  • miejscowość : Łupawsko
  • telefon : 695 485 899
 
iconiconicon
iconiconicon
icon
A A

Zapraszamy nad piękne i czyste jezioro Jasień na Kaszubach. Nasz Dom Na Skarpie położony jest w malowniczej wsi Łupawsko w odległości około 20 km od Bytowa. To ciche i spokojne miejsce upodobali sobie goście szukający przestrzeni i wypoczynku na łonie ujmującej przyrody. Także dzieci lubią się tutaj bawić i kąpać.


Dom Na Skarpie Łupawsko


Teren Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi", na którym się znajdujemy, jest dopiero odkrywany. Brak tłumów i przemysłu z jednej strony, liczne atrakcje, zabytki oraz wzgórza, lasy i jeziora z drugiej - to walory które turyści i wczasowicze cenią sobie tutaj najbardziej. Fani spływów kajakowych i wycieczek rowerowych bawią się w tych okolicach wyśmienicie. A na miejscu można się kąpać, łowić ryby i korzystać ze sprzętu wodnego.

Oferujemy Państwu sympatyczny dom do wynajęcia nad jeziorem, w ktDom Na Skarpie Kaszubyórym można również zarezerwować pokoje. Urządzenie i wyposażenie domu sprawia, iż jest to świetne miejsce na imprezę okolicznościową, walentynki, Sylwestra, zabawę karnawałową, majówkę lub inną okazję.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

    * salon z kominkiem i kuchnią z pełnym wyposażeniem (płyta ceramiczna, piekarnik, mikrofalówka, lodówka, zastawa kuchenna)
    * 5 pokoi z łazienkami oraz odbiornikami TV
    * grill
    * kajaki z kapokami
    * rowery
    * meble ogrodowe (huśtawki, piaskownica, altanka ogrodowa ze stołami i ławkami)
    * miejsce parkingowe

Rozkład pokoi w Domu Na Skarpie:

Parter:

    * Salon z kominkiem i kuchnią
    * Pokój 1 (łazienka + łóżko 2-osobowe + łóżko piętrowe + TV)

Piętro:

    * Pokój 2 (łazienka + łóżko 1-osobowe + łóżko 1-osobowe + TV)
    * Pokój 3 (łazienka + łóżko 2-osobowe + łóżko 1-osobowe + łóżko 1-osobowe + TV)
    * Pokój 4 (łazienka + 3 łóżka 1-osobowe + TV)
    * Pokój 5 (łazienka + łóżko 2-osobowe + TV)

Ceny do negocjacji pod nr tel. 695 485 899 (prosimy wspomnieć o Odkryj Pomorze)

Dom nad jeziorem KaszubySedecznie zapraszamy grupy przyjaciół i znajomych oraz rodziny z dziećmi na wczasy, wakacje, urlopy i weekendy. Wioski Jasień, Łupawsko oraz Ceromino i Zawiaty stanowią swoiste centrum turystyczne tego obszaru. Na jeziorze znajduje się siedem wysp, a powierzchnia 7,5 km kw. stwarza wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych, wędkarstwa oraz aktywnego wypoczynku. Jezioro Jasień jest ważnym miejscem dla europejskiego systemu awiofauny - odbywają się tu lęgi łabędzi, kormoranów, czapli i wielu innych rzadkich gatunków ptactwa wodnego.

Na południowy zachód od Łupawska jezioro Jasień łączy się z Jeziorami Obrowskimi. W pobliżu Jeziora Małego Obrowskiego, na północ od szosy do Bytowa, u podstawy dawnego nasypu kolejowego znajduje się urzekające swym pięknem Jezioro Modre, o toni niezależnie od pory roku i dnia, przypominającej kolor szmaragdów. Atrakcyjne turystycznie miejsca i ciekawe zabytki wiejskiej architektury są rozmieszczone w miarę równomiernie na całym terenie. Bardzo malownicze są przełomy rzek: Słupi, Łupawy i Bukowiny.


Dom Na Skarpie nad jeziorem Jasień to
czysta woda, czyste powietrze
i czysta przyjemność na Kaszubach!