Domki nad Rozlewiskiem - wędkowanie na Kaszubach

  • miejscowość : Borucino
  • telefon : +48 660 564 642
 
A A

Borucino jest małą wsią położoną na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Boruckim. Okolica naszych Domków nad Rozlewiskiem wygląda z góry trochę jak wydłużona szachownica jezior, lasów i pól z nielicznymi zabudowaniami. Piękne, pagórkowate tereny tej części Kaszub, świetnie służą wypoczynkowi na lądzie, na wodzie, a także w powietrzu (np. loty widokowe balonem)


Domki Nad Rozlewiskiem - Borucino, Kaszuby


Oferujemy 2 drewniane domki z tarasem, do wynajęcia, całoroczne.  1. Domek letniskowy 🏠 do wynajęcia mniejszyWędkowanie domek nad jeziorem Borucino, dla 8 osób. Na parterze posiada salon z kominkiem, wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem i WC. W salonie, na rozkładanej kanapie mogą spać 2 osoby.Na piętrze mamy 2 sypialnie z trzema pojedyńczymi łóżkami każda.

    Cena wynajmu domku 8-os. wynosi ok. 450 zł (+prąd i opał) za dobę.


  2.  Domek letniskowy 🏠 do wynajęcia dla 12 osób jDomek Nad Rozlewiskiem Borucinoest praktycznie bliźniakiem posiadającym w środku 2 połączone salony z kominkiem ogrzewającym całość. W każdej części, znajduje się wyposażony aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i WC, a do spania w salonie rozkładana kanapa.Na górze znajdują się po dwie sypialnie; w jednej łóżko podwójne, w drugiej dwa łóżka pojedyńcze.

    Cena wynajmu domku 12-os. wynosi ok 650 zł (+prąd i opał) za dobę.


Przy większej ilości noclegów cena może indywidualnie regulowana. W sezonie preferowane są pobyty minimum tygodniowe.

Wśród wyposażenia w każdym domku znajdują się:
lodówka, kuchenka gazowo-elektryczna, czajnik, kuchenka mikrofalowa, naczynia, sztućce, TV naziemna.


Udogodnienia dla wynajmujących Domek Nad Rozlewiskiem:


duża, ogrodzona posesja, rozdzielona (każdy domek ma swój wjazd)
tarasy rekreacyjne przy domkach, z widokiem na staw do wędkowania
kryta altana rekreacyjna, grill, miejsce ogniskoo
balia
boisko do siatkówki
piaskownica, huśtawka, domek dla dzieci ze zjeżdżalnią
miejsce postojowe przy domkach


Kontakt: telefon +48 660 564 642 (prosimy wspomnieć o Odkryj Pomorze)


Warto wspomnieć o jeszcze jednej atrakcji na miejscu. Jest nią wędkowanie 🎣 w prywatnym stawie o powierzchni ok. 2,5 tys. m2. W zarybianym zbiorniku mozna złowić okonie, liny, karasie i płotki. Położony poniżej domków, otoczony drzewami staw jest zaciszną enklawą spokoju.


Borucino jest położone ok. 55 km od Gdańska co sprzyja planom ewentualnych wycieczek do Trójmiasta (dla turystów) lub weekendowemu wypadowi za miasto (dla jego mieszkańców). Można stąd również wygodnie zwiedzać Kaszuby.


Domki Nad Rozlewiskiem - cicho, wygodnie i przyjemnie na Kaszubach!