Mykowa Góra - Agroturystyka, Ezoteryka - noclegi w pięknym miejscu, projektowanie wnętrz, malarstwo

  • miejscowość : Ostrzyce
  • ulica : ul. Na Koszowatkę 17
  • telefon : 501 432 779
A A

MYKOWA GÓRA to wyjątkowe miejsce, o którym nie można zapomnieć, z pięknym widokiem i dużą przestrzenią wokół domu wśród różnorodnych roślin, w sosnowo-brzozowym lesie, jesienią pełnym grzybów.


Agroturystyka Mykowa Góra - Ostrzyce


Wiosną śpiewają tu ptaki i wszystko budzi się do życia cudownie zielone, świeże….latem zachwycają cudowne widoki wschodów i zachodów słońca –jestSiedlisko na Kaszubach - Mykowa Góra ciepło i dobrze…dojrzewają owoce, warzywa, na to czekamy cały rok, jesień prawdziwa polska, złota, nastrojowa..góra spowita mgłą każdego ranka, jakby była samotną wyspą na oceanie… w oczekiwaniu na zimę, zimą wszystko  obsypane śnieżnobiałym puchem, tajemnicze, milczące, stonowane - nie ma piękniejszych widoków.
Najchętniej polecam pobyty na kilka, kilkanaście dni, wtedy naprawdę można skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które mogę zaproponować i wrócić z nowymi siłami do niełatwej codzienności. Mykowa Góra jest źródłem dobrej energii.

Zapraszam osoby, które pragną:

- wypoczynku w pięknej scenerii, w miłej atmosferze, w eko agroturystyce
- chciałyby spróbować domowego jedzenia ze świeżych, ekologicznych produktów
- spróbować zdrowej diety, zdrowego gotowania, pomedytować,
- porozmawiać o sztuce, architekturze, rozwoju osobistym, ezoteryce, feng-shui
- posłuchać przy ognisku gitary i śpiewu
- spróbować chleba domowej roboty, pysznej nalewki
- pobyć w ciszy i spokoju bliżej przyrody

Agroturystyka Mykowa Góra KaszubyZależy mi na osobach, które docenią wysiłek włożony w stworzenie tego wyjątkowego otoczenia, niewiele jest takich miejsc, gdzie nie ma tłumów i komercji. Zdecydowanie nie akceptuję nadużywania alkoholu i palenia papierosów na terenie Mykowej Góry. Ten zapach zostaje w pokojach, mimo, że ktoś pali tylko na zewnątrz - aż trudno w to uwierzyć…..i jednak bardzo może przeszkadzać każdemu kto nie pali. Więcej - na telefon.

Proponuję domowe posiłki z wykorzystaniem ekologicznych, zdrowych produktów /w tym roku posadziłam 240 krzaków pomidorów/ pyszne urozmaicone śniadania-może być sałatka z warzyw i ziół, twarożek, wiejskie jajeczka itd. .z moich pomidorków, ogórków, cebulki ,rukoli…. i ziół , herbatka z mięty i melisy, wszystkie tego typu detale do uzgodnienia w zależności od preferencji, mam nadzieję, że możliwe do spełnienia. Więcej - na telefon

Noclegi w Ostrzycach na Mykowej Górze

- w domu proponuję dwa pokoje  dwuosobowe z łazienką,
- 3 domki holenderskie z tarasem w lesie brzozowym

Domek holenderski na KaszubachWokół domu dużo miejsca na zadaszonych tarasach , na ganku i tarasach znajdują się kanapy i stoły na których podaję posiłki, w domu wspólna przestrzeń ze stołem, kominkiem, kuchnią i telewizorem. Staram się swoim Gościom zapewnić możliwość pełnego relaksu i wypoczynku.
Jeśli Ktoś potrzebuje wsparcia duchowego, porady, dalszego pomysłu na życie, na zadbanie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne ,a może pomysłu na urządzenie domu, na nowe ustawienie łóżka wg zasad feng-shui, dobrych energii i właściwych kierunków świata dla danej osoby, może brak mu odwagi ,żeby wejść na nową drogę….Każda zagubiona osoba zastanawiająca się w którym kierunku się udać uzyska pomoc, jeśli tylko zechce…każdy z pewnością wróci do domu z nowymi wrażeniami, nie wyjedzie bez pomocy, czy to fizycznej, czy psychicznej….mogę powróżyć kartami tarota, odprowadzić szkodliwe dla człowieka byty i klątwy, oczyścić dom, czy mieszkanie lub miejsce pracy..dla każdego z pewnością znajdę jakąś drogę, która pomoże w otworzeniu się na rozwój i lepsze życie….zapraszam serdecznie.

Cennik Mykowej Góry - telefonicznie (z powołaniem na Odkryj Pomorze)

Atrakcje w okolicy - są tutaj

Projektowanie wnętrz, malarstwo - na telefon


Mykowa Góra - wyjątkowa eko agroturystyka