Park Linowy PORT BRZEŹNO

  • miasto : Gdańsk
  • ulica : deptak do molo w Brzeźnie, na przedłużeniu Al. Jana Pawła II, Wejście A
A A

Park Linowy Port Brzeźno to atrakcja dla całej rodziny na mapie Trójmiasta. Park linowy dla dzieci i dorosłych to fantastyczne miejsce, w którym można przeżyć niesamowitą przygodę na wysokości z dużą dawką adrenaliny. Zabawa w parku linowym to możliwość sprawdzenia swoich sił i swego charakteru w ekstremalnych warunkach na trasach o różnym stopniu trudności. Zapewniamy fachową opiekę i obsługę doświadczonych instruktorów, co pozwoli bez ograniczeń wziąć udział w przeżyciu niesamowitej przygody. Gwarantujemy udaną zabawę i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w nadmorskiej okolicy przy molo w Gdańsku Brzeźnie.
Organizujemy urodziny dla dzieci, nocne przejścia, imprezy dla firm, wieczory kawalerskie i panieńskie, zajęcia plenerowe dla szkół i przedszkoli.


Park Linowy Port Brzeźno Gdańsk


Park linowy Port Brzeźno, jako jeden z pierwszych w Polsce, zostPark linowy Gdańsk - PORT BRZEŹNOał wyposażony w system bezpieczeństwa CLiC-iT® ADVENTURE. System zapobiega ryzyku całkowitego odpięcie się od liny zabezpieczającej podczas pokonywania tras linowych. Nowe zabezpieczenie utrzymuje ducha przygody wspinaczki u dzieci i jednocześnie zapewnia spokój ich opiekunom.


URODZINKI w parku linowym PORT BRZEŹNO są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 lat. W zależności od zasięgu podniesionej ręki do wyboru są trasa Junior, trasa Niska oraz trasa Średnia. Do wyboru są cztery pakiety urodzinowe, w tym urodziny z animacją wg czterech scenariuszy:


  • PIRACKI Świetna zabawa dla wszystkich maluchów! Uczestnicy zmieniają się w prawdziwych piratów i wyruszają w poszukiwanie skarbu. Jednak nie będzie to takie łatwe. Będą musieli wykonać szereg zadań by odzyskać zagubione fragmenty mapy z zatopionego statku.
  • DETEKTYWISTYCZNY Słynny milioner z naszego miasta został okradziony! Uczestnicy muszą zamienić się w prawdziwego Sherlock’a Holmes’a i odnaleźć jego najważniejszy skarb. Za rozwiązanie wszystkich zagadek słownych i liczbowych zostaną sowicie wynagrodzeni.* tę animacje polecamy dzieciom znającym litery i umiejącym czytać
  • INDIAŃSKI Tipi, pióropusze i totemy to najbardziUrodziny dla dzieci w plenerze Trójmiastoej rozpoznawalne symbole Indian. Uczestnicy na jeden dzień zamienią się w plemię, które będzie musiało zbudować swoją wioskę od podstaw i zająć się codziennymi sprawami jak przywoływanie deszczu.
  • SPORTOWY Siłacz, olimpijczyk, mocarz, atleta. Wysportowani i silni, ale czy poradzą sobie z naszą mini Olimpiadą?  Uczestnicy będą musieli wykazać się duża wytrwałością, aby przejść wszystkie nasze dyscypliny. Wyścigi w workach, przeciąganie liny i tor przeszkód – a to jeszcze nie wszystko!


Park linowy Port Brzeźno oferuje 63 przeszkody linowe o różnym stopniu trudności. Są one podzielone na 5 tras o różnej wysokości: od 1 do 8 metrów nad ziemią.  Ich duże zróżnicowanie umożliwia super zabawę niezależnie od sprawności fizycznej oraz wieku. Wysokość, na której zawieszone są atrakcje podnosi poziom adrenaliny i motywuje do pokonania własnych słabości.
W naszej ofercie mamy pięć tras linowych:
  • trasa JUNIOR
  • trasa NISKA
  • trasa ŚREDNIA
  • trasa WYSOKA
  • SKOK ADRENALINY.


Trasy parku linowego PORT BRZEŹNO:


👉 Trasa JUNIOR jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Dzieci przemieszczają się między drewnianymi domkami umieszczonymi na palach i poPark linowy PORT BRZEŹNO trasa Juniorkonują przeszkody umieszczone na wysokości od 1,5 do 4 metrów. Przeszkody umieszczone na trasie to między innymi: muszelki, fala, most Johnnego, krab, tunel chomik, wiosła, koła ratunkowe, skrzynie, siatka wspinaczkowa. Trasa zakończona jest zjeżdżalniami.
Przebieg trasy rozwija zmysł równowagi i poprawia koordynację ruchową przygotowując dzieci do pokonania pozostałych tras w parku linowym w przyszłości.


👉 Trasa NISKA jest przeznaczona dla dzieci, które po wyciągnięciu ręki w górę sięgają palcami na wysokość minimum 145cm.
Składa się ona z podestów i przeszkód umieszczonych na wysokości od 1 do 2 metrów co umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem podczas zabawy. Do pokonania jest 13 przeszkód w tym: platformy H, skimborder, równoważnię, dwie „tyrolki” o długości 15m i 16m, huśtawki oraz mosty zwodzone.
Uczestnicy pokonują trasą Niską w sprzęcie asekuracyjnym: uprząż + kask. Wejście na liny poprzedza szkolenie teoretyczne i praktycznie na trasie treningowej.


👉 Trasa ŚREDNIA jest przeznaczona dla osób, które po wyciągnięcPORT BRZEŹNO - trasa średniaiu ręki w górę sięgają palcami na wysokość minimum 155cm.
Jest to najdłuższa trasa w naszym parku. Na długości ponad 220 metrów zostało umieszczonych 19 atrakcji w tym: skoki kaskadowe, obręcze stalowe, skok indiański, kładka zygzak, korytarz trójkątny, „tyrolka” oraz wiele innych. Wyjątkową przeszkodą na tej trasie jest „tyrolka podwójna”, która umożliwia zjazd tyrolski dla dwóch osób obok siebie.
Początek trasy znajduje się na wysokości ok. 8 metrów a następnie trasa jest prowadzona na wysokości 4-6 metrów.
Uczestnicy pokonują trasą Średnią w sprzęcie asekuracyjnym: uprząż + kask. Wejście na liny poprzedza szkolenie teoretyczne i praktycznie na trasie treningowej.


👉 Trasa WYSOKA jest przeznaczona dla osób, które po wyciągnięciu ręki w górę sięgają palcami na wysokość minimum 165cm.
To zdecydowanie największe wyzwanie w naszym parku. Trasa ta jest prowadzona na wysokości około 8 metrów i wielu naszych Gości rekomenduje ją jako jedną z trudniejszych dostępnych w Polsce. Trasa ta składa się z 19 atrakcji takich jak: korale, korytarz trójkątny odwrócony, makarony grona, kołki, strzemiona, tyrolka, pętle. Szczególnie wyjątkowych doznań dostarcza skok Tarzana wykonywany z wysokości około 8 metrów na siatkę.
Uczestnicy pokonują trasą Wysoką w sprzęcie asekuracyjnym: uprząż + kask. Wejście na liny poprzedza szkolenie teoretyczne i praktycznie na trasie treningowej.


👉 SKOK ADRENALINY jest atrakcją przeznaczoną dla osób, które po wyciągnięciu ręki w górę sięgają palcami na wysokość minimum 155cPORT BRZEŹNO - skok adrenalinym oraz ich waga nie przekracza 110 kg.
Jest to atrakcja zapewniająca dużą ilość adrenaliny i ekstremalne doznania. Uczestnik wchodzi na podest znajdujący się na wysokości około 8 metrów a następnie skacze w dół w trajektorii wahadła.
Uczestnicy wykonują Skok Adrenaliny w sprzęcie asekuracyjnym: uprząż + kask. Wejście na atrakcję poprzedza szkolenie teoretyczne i praktycznie na trasie treningowej.


⭐⭐⭐⭐ - Wyjątkową atrakcją parku linowego Port Brzeźno są Nocne 🌙 Przejścia.  Trasy pokonywane w nocy stwarzają inne trudności niż za dnia. Wrażenia są niesamowite!!! Każdy uczestnik na czas przejść dostaje profesjonalną lampę czołową. Wydarzenie jest cykliczne – odbywa się co dwa tygodnie w okresie wakacyjnym. Więcej...


🎫 🎫 Aby ułatwić klientom rezerwację urodzin oraz zakup biletów oraz voucherów wprowadziliśmy system sprzedaży internetowej - tutaj


Park linowy Port Brzeźno
Gdańsk, deptak do molo w Brzeźnie, na przedłużeniu Al. JP II, Wejście APark linowy PORT BRZEŹNO Gdańsk
Telefon: +48 570 237 497
e-mail: info@portbrzezno.pl 
www.portbrzezno.pl
Facebook: www.facebook.com/Portbrzezno
Instagram: www.instagram.com/portbrzezno