Statek piracki TUR - rejsy wycieczkowe po Jeziorze Charzykowskim. Tawerna BUCHTA

  • miasto : Charzykowy
A A

Zapraszamy na statek piracki TUR! Rejsy wycieczkowe po malowniczym jeziorze Charzykowskim w towarzystwie ciekawych opowieści na temat okolicy są wyjątkowo przyjemną atrakcją i niezapomnianą przygodą. Każda podróż pozwala - szcególnie najmłodszym -
poczuć się choć przez chwilę jak prawdziwy pirat.

Zapewniamy sympatyczną i wykwalifikowaną obsługę, a w pokładowym barze napoje bezalkoholowe, przekąski i pamiątki związane ze statkiem. Czas rejsu, trwającego ok. 45 minut, zawsze umila szantowa muzyka. Na pokładzie Statku TUR możemy na życzenie, zorganizować imprezę okolicznościową: urodziny, imieniny, przyjęcie, bankiet lub kameralne wesele. Przy czarterach współpracujemy z z najlepszymi firmami kateringowymi w regionie.

Terminy rejsów statku TUR

Rejsy wycieczkowe Jezioro Charzykowskie Statek TURLipiec i sierpień
od poniedziałku do piątku - 17:00
sobota, niedziela - 13:00, 15:00, 17:00

Od 1 maja do 30 czerwca i od 1 września do 30 pażdziernika rejsy odbywają się tylko i wyłącznie na zamówienie grup zorganizowanych,


Kontakt - tel. 600 952 666,  tel. 698 079 210
Godziny rejsów, promocje - na telefon


Informacje dodatkowe

Sprzedaż biletów odbywa się bezpośrednio przed rejsem - Nie ma telefonicznej rezerwacji miejsc.
W przypadku zebrania się przynajmniej 30 osób, które zakupią bilet w kasie istnieje możliwość zorganizowania dodatkoweg rejsu pomiędzy ustalonymi godzinami wypłynięć.
Na statku można spożyć piwo lub wino zakupione przed rejsem tylko i wyłącznie w budce przed statkiem na pomoście, podczas trwania rejsu bar czynny bez możliwości sprzedaży alkoholu. Oprócz wspomnianego alkoholu można się zaopatrzyć w napoje bezalkoholowe, herbatę , kawę, itp. oraz zakupić lody, ciastka, hod dogi, a także gadżety z wizerunkiem statku.


Tawerna BUCHTA


Wszystkich tursytów odwiedzających Charzykowy zapraszamy do otwartej w 2015 Tawerny Żeglarskiej BUCHTA, która znajduje niemal na wprost przystani i cumującego tutaj statku TUR.

Tawerna Żeglarska BUCHTA CharzykowyLokal - jak przystało na dobrą tawernę - ma odpowiedni, żeglarski klimat ze szczyptą kaszubszczyzny, bowiem nazwa BUCHTA ma aż trzy znaczenia: zakole rzeczne, zwój lin oraz drożdżówkę kaszubską.
W tawernie organizowane są zabawy, dancingi, a także koncerty - tak, aby każdy odwiedzający mógł znaleźć coś dla siebie.

W tawernie istnieje możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, spotkań firmowych oraz wesel. W celu ustalenia terminu oraz innych szczegółów bardzo prosimy o telefen pod numer tel. 698-079-210.


Tawerna BUCHTA
Charzykowy, ul. Jeziorna 53
tel. 698-079-210


Zdjęcia Statku Tur oraz Tawerny Buchta - w galerii poniżej


Statek piracki TUR
rejsy wycieczkowe - jezioro Charzykowskie