Rejsy wycieczkowe po jeziorze Charzykowskim, Wdzydzkim, Żarnowieckim

Rejsy wycieczkowe po jeziorze Charzykowskim, Wdzydzkim, Żarnowieckim

pomorskie

Zapraszamy na relaksujące rejsy wycieczkowe małymi statkami pływającymi po malowniczych, kaszubskich jeziorach. Piękne krajobrazy, które powoli przesuwają się przed oczami, potrafią na długo zapaść w pamięci. Taki stateczek można też wynająć na rejsy czarterowe, będące fajną atrakcją podczas wycieczki lub imprezy integracyjnej...

Rejsy wycieczkowe - pomorskie jeziora

  • Jezioro Charzykowskie - Charzykowy - Statek wycieczkowy Tur

Położone niedaleko Chojnic Jezioro Charzykowskie już w okresie międzywojennym (90 lat temu) było znanym ośrodkiem żeglarskim i bojerowym. Akwen o powierzchni ponad 1360 hektarów jest miejscem corocznych licznych imprez żeglarskich. Jezioro położone w otulinie Parku Narodowego Bory Tucholskie, w obrębie Zaborskiego Parku Krajobrazowego i Obszarze Specjalnej Ochrony Ptaków dostarcza odwiedzającym ten rejon wielu przyjemnych wrażeń.

Rejsy wycieczkowe Jezioro Charzykowskie Statek TURRejsy wycieczkowe po Jeziorze Charzykowskim oferujej statek Piracki TUR. Podróż urozmaicona muzyką szantową i ciekawymi opościami trwa ok. 45 minut. Wyposażenie statku TUR pozwala na zorganizowanie kameralnej imprezy okolicznościowej podczas rejsów czarterowych. Rejsy odbywają sie od 01.05 do 30.10. W maju, czerwcu, wrześniu i październiku - tylko na zamówienie grup zorganizowanych.

Kontakt - tel. 600 952 666,  tel. 698 079 210
Godziny rejsów, promocje, cena biletów - na telefon

Po rejsie można wstąpić do znajdującej się tuż tuż Tawerny Żeglarskiej "Buchta". W tawernie można nie tylko posilić się, ale także zabawić się na dancingu, posłuchać koncertu, a także samemu zorganizować imprezę okolicznościową.

Tawerna BUCHTA
Charzykowy, ul. Jeziorna 53
tel. 698-079-210, tel. 52 335 51 49

  • Jezioro Wdzydze - Wdzydze Kiszewskie - Statek wycieczkowy Stolem

Akwen zwany Kaszubskim Morzem wyróżnia się spośród innych, polskich jezior, występowaniem unikalnej, smacznej ryby troci - ichtiologicznej ciekawostki. Ale liczni turyści przybywający tutaj na wypoczynek cenią sobie najbardziej przestrzeń i liczne atrakcje w okolicy. Ponad 1400 hektarów wody (z kilkoma dużymi wyspami), otoczone rozległymi lasami, pozwala ciekawie spędzić czas na wodzie i na lądzie.

Statek Stolem Jezioro Wdzydze - rejs wycieczkowyNa rejsy wycieczkowe po jeziorze Wdzydze zaprasza Statek Stolem, wypływający z Przystani U Grzegorza we Wdzydzach Kiszewskich. W sezonie letnim statek wypływa codziennie o godz. 12 i 15. W razie potrzeby organizowane są dodatkowe rejsy.

Na miejscu można wypożyczyć kajaki na spływy kajakowe (dostępne także wyczynowe), rowery wodne i łodzie wiosłowe. Rosnącą popularnością cieszą sie także rejsy jachtem ze sternikiem - na dzielnych i bezpiecznych jachtach typu Sasanka.

Statek Stolem - Przystań U Grzegorza
tel. 691 764 414 (rezerwacje, ceny biletów, rozkład rejsów)

  • Jezioro Żarnowieckie - Nadole, Żarnowiec - Statek wycieczkowy Nadolanin

Jezioro, kiedyś znane przede wszystkim z historii niedokończonej, pierwszej polskiej elektrowni jądrowej, dzisiaj jest popularnym miejscem uprawiania sportów motorowodnych. Jezioro Żarnowieckie o powierzchni ponad 1400 hektarów jest jedynym na Kaszubach zbiornikiem wodnym nie objętym strefą ciszy.

Rejs wycieczkowy statek NadolaninOdwiedzających Nadole turystów zapraszamy na rejsy turystyczne elektrycznym Statkiem Nadolanin. Podczas godzinnej podróży można posłuchać opowieści o ciekawej historii tej okolicy malowniczo urozmaiconej morenowymi wzgórzami. Statek zabiera na pokład 54 osoby i wypływa z przystani w Nadolu.

Statek Nadolanin
tel. 728 349 946
Godziny rejsów i ceny biletów - są tutaj

Rejsy wycieczkowe z portów nad morzem - są tutaj

Rejsy wycieczkowe po jeziorze - przyjemne atrakcje w pomorskim!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner