Rejsy wycieczkowe - Zatoka Gdańska, porty, morze, Zalew Wiślany, Wisła. Tramwaje wodne. Promy

Rejsy wycieczkowe - Zatoka Gdańska, porty, morze, Zalew Wiślany, Wisła. Tramwaje wodne. Promy

pomorskie

Rejsy wycieczkowe statkami - z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Helu, Łeby,  Ustki iWładysławowa - dają szansę na przeżycie małej, morskiej przygody. Pozwalają także spojrzeć na ląd z innej perspektywy. Zachęcają przy tym wesołą atmosferą, którą tworzy grupa podobnych turystów. Są amatorzy żeglugi śródlądowej np. na jeziorze Żarnowieckim lub Wdzydzkim (w ogóle nie kołysze) lub przybrzeżnej (rejsy Gdańsk - Gdynia, Ustka - Łeba, Władysławowo). Są jeszcze typowo komunikacyjne połączenia tramwajem wodnym, np. Gdańsk - Hel (bardzo wygodne i szybkie - 45 min!) oraz dłuższe wyprawy promowe za granicę. Najbardziej oryginalne są jednak rejsy galeonem czy niezapomniane wyprawy o zachodzie słońca... Trójmiasto oferuje wiele takich morskich atrakcji.
UWAGA - unikalną okazją do rejsów wycieczkowych wybranymi żaglowcami będzie lipcowy Baltic Sail Gdańsk 🎸⛵ - tutaj

 ⚓ Rejsy wycieczkowe po morzu i portach

  • TRÓJMIASTO - Żegluga Gdańska - regularna, wygodna i niedroga!

Statki spacerowe 🚢 Żeglugi Gdańskiej pływRejsy turystyczne Gdynia - Żegluga Gdańskaają w Trójmieście na kRejsy wycieczkowe Zatoka Gdańska - Gdańsk Gdynia Sopot Helilku liniach lączących miasta Gdańsk, Gdynię, Sopot i Hel. Jednostki cumują przy najpopularniejszych, tłumnie odwiedzanych nabrzeżach oraz przy sopockim molo.

Wybrane linie oraz ceny biletów:

• Gdańsk - Sopot - Hel - Sopot - Gdańsk - patrz tutaj
• Gdańsk - Westerplatte - Gdańsk - patrz tutaj
• Gdańsk - Sopot - Gdańsk - patrz tutaj
• Gdynia - Hel - Gdynia - patrz tutaj

NOWOŚĆ! W sezonie 2023 Żegluga Gdańska zaprasza na rejsy wycieczkowe Bike & Boat na trasie Gdynia - Skowronki (przekop Mierzei Wiślanej - kanał Nowy Świat) - Gdynia. Na miejscu, w Skowronkach, statek wycieczkowy będzie cumować przez 2 godziny, aby chętni zdążyli zwiedzić okolicę. Więcej szczegółów połączenia - jest tutaj. Rejsy odbywają się od 24 czerwca 2023 w każdą wakacyjną sobotę, do końca sierpnia 2023.

  • GDAŃSK - Galeon Lew  - rejsy wycieczkowe z Gdańska na Westerplatte

Tym, którzy pragną spędzić czas aktywnie, podczas wizyty Galeon Lew rejsy wycieczkowe Gdańsk Westerplattew Trójmieście proponujemy rejsy pięknymi statkami, stylizowanymi na  galeony. Na ich pokładach  znajdują się przewodnicy opowiadający o historii i zabytkach Gdańska, Porcie, Stoczni i Westerplatte. Na pokładzie galeonu Lew można posłuchać  ciekawostek także w języku niemieckim i angielskim.  Jednorazowo statkiem Lew może płynąć ponad 100 osób.

Muzyka na żywo - na pokładach galeonów Czarna Perła i LewRejsy wycieczkowe odbywają się od kwietnia do końca października. W sezonie od godz. 10 do zachodu słońca.
Na życzenie organizowane są także rejsy czarterowe po Bałtyku i Zatoce Gdańskiej z muzyką i cateringiem. Galeony są wyśmienitym miejscem na imprezy okolicznościowe, takie jak: urodziny, imprezy integracyjne itp.

Galeon Lew cumuje w Gdańsku przy Długim Pobrzeżu i Zielonym Moście (Zielonej Bramie), u wejścia na słynny Długi Targ z Neptunem. Więcej...

Rezerwacja, ceny rejsów  (Galeon Lew): tel. +48 601 629 191, tel. +48 501 571 383

  • GDYNIA - rejsy wycieczkowe z Gdyni do Szwecji ⛴️

Zapraszamy na rejsy promowe i rejsy wycieczkowe po Bałtyku na statkach pasażerskich Stena Line - jednego z największych operatorów promowych na świecie.

Rejsy turystyczne Stena LinePodczas rejsu promem ⛴️  Stena Line możemy zaplanować wiele aktywności. Rozpoczynając od błogiego relaksu w Pure Nordic Spa czyli pokładowym świecie masaży i odnowy biologicznej. Miejsce to zostało stworzone z myślą o orzeźwieniu ciała i ducha. Sauny, kąpiele, masaże i zabiegi kosmetyczne sprawią, że codzienne troski odpłyną w niepamięć. Po energetycznych zabiegach i tropikalnym deszczu w programowalnych prysznicach każdy może poczuć się wspaniale.

Rejsy promem Stena LineWspaniały przypływ pozytywnej energii może też dać dyskoteka do białego rana lub taniec do muzyki granej na żywo. Ponadto na statkach Stena Spirit oraz Stena Vision warto odwiedzić sklep pokładowy, w którym kosmetyki i perfumy można kupić w cenach
nawet 30 proc. niższych niż na lądzie.
Więcej na temat oferty rejsów wycieczkowych Stena Line - jest tutaj

Stena Estelle nowy prom Stena Line

  • SOPOT - Statek Pirat - rejsy wycieczkowe i czartery

Rejsy wycieczkowe SOPOT PIRAT

Statek Pirat Sopot - rejsy turystyczne po Zatoce GdańskiejStylizowany statek wycieczkowy "Pirat" już ponad 10 lat cieszy zarówno turystów jak i mieszkańców Trójmiasta pływających po Zatoce Gdańskiej.
Pirat zaprasza na swój pokład codziennie od rana do późnego wieczora, od połowy maja do połowy pażdziernika.

Statek Pirat - bankiet na morzu podczas rejsuDegustacja pięknych krajobrazów podczas rejsu - w połączeniu z możliwością skosztowania polskiego i śródziemnomorskiego menu wykwintnej restauracji pokładowej - to wyśmienita mieszanka. Klimat wakacyjnej podróży zapewnia także kawiarnia kusząca aromatem kawy i smakiem pysznych deserów. Spragnionych pasażerów zapraszamy do drink baru.

Statek Pirat Sopot rejsy wycieczkoweStatek Pirat łączy tradycyjną oprawę z nowoczesnym wyposażeniem, pozwalającym na komfortową organizację imprez - przy pełnym, certyfikowanym bezpieczeństwie. Jego walory doceniło już wiele renomowanych firm oraz instytucji.

Rejsy wycieczkowe z SopotuPirat może zabrać na swój pokład do 188 pasażerów. W swojej ofercie ma 40 minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej (z Sopotu) oraz czartery (także z Gdyni lub Gdańska). Dużym zainteresowaniem cieszą się nocne wyprawy połączone z bankietami lub imprezami tematycznymi. Romantyczny zachód słońca jest również wspaniałym, niezapomnianym doznaniem. Więcej...

Kontakt: tel. 724 24 24 81
Miejsce cumowania statku: główka molo w Sopocie
Więcej informacji (ceny biletów, aktualne oferty) - na telefon

  • DARŁOWO - Rejsy wycieczkowe galeonem na pełne morze!

Dumny galeon Dragon jest największą, stylizowaną jednostką nad polskim Bałtykiem, o dłuRejsy wycieczkowe Darłowo Dragongości 45 metrów, szerokości ponad 8 metrów i zanurzeniu ok. 4 metrów. Ten stylizowany statek może zabrać na swój pokład ponad 200 osób.
Jednostka cumuje przy moście rozsuwanym w Darłówku Wschodnim.

Kontakt i rezerwacja (dla grup):
tel. +48 795 101 488

  • KRYNICKA MORSKA - Tramwaj Wodny - na Zalewie Wiślanym

Rejsy wycieczkowe po Zalewie Wiślanym na trasie Krynica Morska - Tolkmicko, Tolkmicko - Krynica Morska są przyjemną, relaksującą rozrywką trwającą ok. 35-4Rejsy wycieczkowe po Zalewie Wiślanym - z Krynicy Morskiej0 minut. Podróż ma także wymiar praktyczny - chcący zwiedzać Frombork czy Kadyny oszczędzają na dojeździe dużo czasu.

Na statek można zabrać ze sobą rower!

tel. 510 96 27 25 (czynny w godz. 8:00 – 19:00)
Cennik, rozkład rejsów - jest tutaj
Rezerwacja on-line

  • ŁEBA - rejsy wycieczkowe statkiem: : Denega, Gryf   

 Rejsy wycieczkowe Łeba - DenegaNa rejsy turystyczne po Bałtyku statkami pasażerskimi GRYFDENEGA lub CZERWONY SZKWAŁ  zaprasza Żegluga Pasażerska Łeba. Rejsy są przyjemnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w Łebie zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Przyjemna morska bryza i przestrzeń aż po horyzont z jednej strony, a z drugiej widoczny piaszczysty brzeg, który zaprasza do lądowania jak na wyspie - to kolejne atrakcje pięknej Łeby. Nasze morskie rejsy wycieczkowe po Bałtyku trwają ok. 45 minut z możliwością przedłużenia. Dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób oraz kolonistów udzielamy rabatów. Dzieci do lat 3 gratis.

Rejsy po morzu - ŁEBA GRYFW czasie rejsów jest możliwość sterowania statkiem oraz zdobycia certyfikatu "Wilka Morskiego". Na pokładzie jest bar z napojami zimnymi (m.in piwo) i ciepłymi. Statki wypływają z Łeby również w rejsy czarterowe - na wycieczki, urodziny, sesje zdjęciowe, itp.  Na statku Denega dodatkowych atrakcji dostarczy Państwu pirat Criss Sparrow, który dzieli się swoją pozytywną energią i dobrym humorem.

CZERWONY SZKWAŁ jest mniejszą jednostką, zabierającą do ok. 45 pasażerów. Wypływa w rejsy wycieczkowe m.in na popularne zachody słońca 🌅 na morzu. Ze względu na mniejsze zanurzenie jednostka może pływać nawet przy zdarząjących się w kanale portowym posztormowych wypłyceniach (wskutek naniesionego falami piasku).

Aktualności na FB - są tutaj
Rozkład i cennik rejsów - jest tutaj

Denega oraz ■ Gryf cumują przy Nabrzeżu Północnym.

Informacje i rezerwacje grupowe: tel. 609 153 132

Popłyń w rejs i przeżyj prawdziwą, morską przygodę w Łebie!

Czerwony Szkwał ŁEBA rejsy wycieczkowe

  • USTKA - galeon Unicus - rejsy wycieczkowe po Bałtyku

Wypoczywając nad morzem warto skusić się na rejs, by poczuć powiew morskiej bryzy i zobaczyć horyzont z innej perspektywy. OczywiRejsy po morzu Ustka Unicusście bez sztormowych fal i mocnego bujania, za to z przyjemną muzyką szantową oraz sympatyczną obsługą. W sezonie letnim na statku są dodatkowe atrakcje - animacje dla dzieci. Animatorzy w strojach piratów, pod piracką banderą, wprawiają w dobry humor nie tylko dzieci...

Rejsy po morzu z Ustki odbywają się w zwykle okresie od połowy kwietnia do połowy października statkiem Unicus.  Morska podróż trwa około 40 50 minut. Szczególnie widowiskowe są romantyczne rejsy podczas zachodu słońca.

Galeony cumują w porcie Ustka przy wschodnim nabrzeżu, na końcu ul. Marynarki Polskiej, obok latarni morskiej,

KONTAKT I REZERWACJA:
tel. +48 609 792 275

  • WŁADYSŁAWOWO - rejsy wycieczkowe statkiem DRAKKAR

■ Statek Wikingów Drakkar zaprasza na spotkanie zRejsy wycieczkowe DRAKKAR Władyławowoprawdziwymi wilkami morskimi, którym nie straszne ani morskie, ani lądowe zajęcia!
Załoga statku Wikingów DRAKKAR mimo poważnego podejścia do spraw zasadnicznych (fach marynarski, kwestie bezpieceństwa itd.) ma poczucie humoru i odpowiednie podejście do dzieci.

Drakkar to największa jednostka we Władysławowie, która zaprasza na rejsy wycieczkowe po morzu wzdłuż wybrzeża i Mierzei Helskiej. Na jej pokładzie znajduje się dobrze zaopatrzony bar, a na Gości, szczególnie tych najmłodszych czeka wiele atrakcji.

Rejsy na zachód słońca Władysławowo - Drakkar

Statek Wikingów Drakkar
Władysławowo, port
Rezerwacje, ceny, tel. 609 103 048, tel. 602 246 163.
Godziny rejsów, aktualności (Facebook) - są tutaj

  • DARŁOWO - statki Król Eryk I i Unicus

Na rejsy wycieczkowe z portu w Darłowie wyruszają dwie jednostki armatora USTKA-TOUR:

1. Król Eryk I - pływający odk kwietnia do października.Rejsy wycieczkowe DARŁOWO - Unicus
2. Galeon Unicus - pływający w okresie lipiec - sierpień

Oba statki cumują w porcie Darłówko Wschodnie, przy rozsuwanym moście. Rejsy odbywają się od godz. 10 do zachodu słońca.

KONTAKT I REZERWACJA:
tel. +48 795 101 488


Ciekawostka - największym statkiem wycieczkowym na świecie jest obecnie Icon of the Seas o długości 365 metrów, szerokości 65 metrów i zanurzeniu ponad 9 metrów. Na rejsy wycieczkowe statek zabiera do 7600 pasażerów oraz 2350 osób załogi - łącznie do blisko 10 tysięcy osób!


Rejsy turystyczne oferuje również w Gdańsku galeon Czarna Perła.

Rejsy wycieczkowe po jeziorach na Pomorzu - są tutaj

⛴️ Zapraszamy na rejsy wycieczkowe ⛴️
Gdańsk- Gdynia - Sopot - Westerplatte - Hel - Łeba - Ustka - Władysławowo
 Zatoka Gdańska - Morze Bałtyckie

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner