Rejsy wycieczkowe - Zatoka Gdańska, porty, morze, Zalew Wiślany, Wisła. Tramwaje wodne. Promy

Rejsy wycieczkowe - Zatoka Gdańska, porty, morze, Zalew Wiślany, Wisła. Tramwaje wodne. Promy

Gdańsk - Gdynia - Sopot - Krynica Morska - Łeba - Ustka - Władysławowo, pomorskie

Rejsy wycieczkowe statkami - z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Helu, Łeby,  Ustki iWładysławowa - dają szansę na przeżycie małej, morskiej przygody. Pozwalają także spojrzeć na ląd z innej perspektywy. Zachęcają przy tym wesołą atmosferą, którą tworzy grupa podobnych turystów. Są amatorzy żeglugi śródlądowej np. na jeziorze Żarnowieckim lub Wdzydzkim (w ogóle nie kołysze) lub przybrzeżnej (rejsy Gdańsk - Gdynia, Ustka - Łeba, Władysławowo). Są jeszcze typowo komunikacyjne połączenia tramwajem wodnym, np. Gdańsk - Hel (bardzo wygodne i szybkie - 45 min!) oraz dłuższe wyprawy promowe za granicę. Najbardziej oryginalne są jednak rejsy galeonem czy niezapomniane wyprawy o zachodzie słońca... Trójmiasto oferuje wiele takich morskich atrakcji.
UWAGA - unikalną okazją do rejsów wycieczkowych wybranymi żaglowcami będzie sierpniowy Baltic Sail Gdańsk 🎸⛵ - tutaj

 ⚓ Rejsy wycieczkowe po morzu i portach

TRÓJMIASTO - Żegluga Gdańska - rejsy wycieczkowe z Gdańska, Gdyni i Sopotu

Statki spacerowe 🚢 Żeglugi Gdańskiej pływają w Rejsy turystyczne Gdynia - Żegluga GdańskaTrójmieście na kilku liniach lączących miasta Gdańsk, Gdynię, Sopot i Hel. Jednostki cumują przy najpopularniejszych, tłumnie odwiedzanych nabrzeżach oraz przy sopockim Rejsy wycieczkowe Zatoka Gdańska - Gdańsk Gdynia Sopot Helmolo.

Wybrane linie oraz ceny biletów:

• Gdańsk - Sopot - Hel - Sopot - Gdańsk - patrz tutaj
• Gdańsk - Westerplatte - Gdańsk - patrz tutaj
• Gdańsk - Sopot - Gdańsk - patrz tutaj
• Gdynia - Hel - Gdynia - patrz tutaj

GDAŃSK - Galeon Lew  - rejsy wycieczkowe Gdańsk - Westerplatte - Gdańsk

Rejsy wycieczkowe statkiem stylizowanym na galeon są popularną atrakcją dla turystów Galeon Lew rejsy wycieczkowe Gdańsk Westerplatteodwiedzających Gdańsk.  Podróż bywa urozmaicana opowieścią o historii i zabytkach miasta, Porcie, Stoczni oraz Westerplatte.
Rejsy wycieczkowe galeonem odbywają się zwykle od kwietnia do końca października. W sezonie od godz. 10 do zachodu słońca. 

Galeon Lew cumuje w Gdańsku zazwyczaj przy Długim Pobrzeżu i Zielonym Moście (Zielonej Bramie), u wejścia na słynny Długi Targ z Neptunem. Więcej...

Rezerwacja, ceny rejsów: tel. +48 601 629 191, tel. +48 501 571 383

GDYNIA - rejsy wycieczkowe po morzu ⛴️ Gdynia - Karlskrona - Szwecja 

Zapraszamy na rejsy promowe i rejsy wycieczkowe po Bałtyku na statkach pasażerskich Stena Line - jednego z największych operatorów promowych na świecie.

Rejsy turystyczne Stena LinePodczas rejsu promem ⛴️  Stena Line możemy zaplanować Rejsy promem Stena Linewiele aktywności. Rozpoczynając od błogiego relaksu w Pure Nordic Spa czyli pokładowym świecie masaży i odnowy biologicznej. Miejsce to zostało stworzone z myślą o orzeźwieniu ciała i ducha. Sauny, kąpiele, masaże i zabiegi kosmetyczne wprawią w prawdziwy dobrostan. Po energetycznych zabiegach i tropikalnym deszczu w programowalnych prysznicach każdy może poczuć się wspaniale.
Stena Estelle nowy prom Stena Line

Więcej na temat oferty rejsów wycieczkowych Stena Line - jest tutaj

SOPOT - Statek Pirat - rejsy wycieczkowe - Zatoka Gdańska

Stylizowany statek wycieczkowy "Pirat" od wielu lat cieszy zarówno turystów jak i mieszkańców Trójmiasta pływających po Zatoce Gdańskiej.
Statek Pirat Sopot rejsy wycieczkowePirat zaprasza na swój pokład zwykle codziennie od Rejsy wycieczkowe z Sopoturana do późnego wieczora, od połowy maja do połowy pażdziernika.

Pirat może zabrać na swój pokład do 188 pasażerów. W swojej ofercie ma 40 minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej (z Sopotu) oraz czartery (także z Gdyni lub Gdańska). Dużym zainteresowaniem cieszą się nocne wyprawy połączone z bankietami lub imprezami tematycznymi. Romantyczny zachód słońca jest również wspaniałym, niezapomnianym doznaniem. Więcej...

Kontakt: tel. 724 24 24 81
Miejsce cumowania statku: główka molo w Sopocie
Więcej informacji (ceny biletów, aktualne oferty) - na telefon

KRYNICKA MORSKA - Tramwaj Wodny - rejsy wycieczkowe na Zalewie Wiślanym

Rejsy wycieczkowe po Zalewie Wiślanym na trasie Krynica Morska - Tolkmicko, Tolkmicko - Krynica Morska są przyjemną, relaksującą rozrywką trwającą ok. 35-4Rejsy wycieczkowe po Zalewie Wiślanym - z Krynicy Morskiej0 minut. Podróż ma także wymiar praktyczny - chcący zwiedzać Frombork czy Kadyny oszczędzają na dojeździe dużo czasu.

Na statek można zabrać ze sobą rower!

Kontakt: tel. 510 96 27 25 (czynny w godz. 8:00 – 19:00)
Cennik, rozkład rejsów - jest tutaj

ŁEBA - rejsy wycieczkowe po morzu statkiem - Denega, Gryf, Czerwony Szkwał  

 Rejsy wycieczkowe Łeba - DenegaNa rejsy turystyczne po Bałtyku statkami pasażerskimi GRYF,  DENEGA lub CZERWONY SZKWAŁ  zaprasza Żegluga Pasażerska Łeba. Rejsy są przyjemnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w Łebie zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Przyjemna morska bryza i przestrzeń aż po horyzont z jednej strony, a z drugiej widoczny piaszczysty brzeg, który zaprasza do lądowania jak na wyspie - to kolejne atrakcje pięknej Łeby. Nasze morskie rejsy wycieczkowe po Bałtyku trwają ok. 45 minut z możliwością przedłużenia. Dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób oraz kolonistów udzielamy rabatów. Dzieci do lat 3 gratis.

Rejsy po morzu - ŁEBA GRYFW czasie rejsów jest możliwość sterowania statkiem oraz zdobycia certyfikatu "Wilka Morskiego". Na pokładzie jest bar z napojami zimnymi (m.in piwo) i ciepłymi. Statki wypływają z Łeby również w rejsy czarterowe - na wycieczki, urodziny, sesje zdjęciowe, itp.  Na statku Denega dodatkowych atrakcji dostarczy Państwu pirat Criss Sparrow, który dzieli się swoją pozytywną energią i dobrym humorem.

CZERWONY SZKWAŁ jest mniejszą jednostką, zabierającą do ok. 45 pasażerów. Wypływa w rejsy wycieczkowe m.in na popularne zachody słońca 🌅 na morzu. Ze względu na mniejsze zanurzenie jednostka może pływać nawet przy zdarząjących się w kanale portowym posztormowych wypłyceniach (wskutek naniesionego falami piasku).

Aktualności na FB - są tutaj
Rozkład i cennik rejsów - jest tutaj

Denega oraz ■ Gryf cumują przy Nabrzeżu Północnym.  Informacje i rezerwacje grupowe: tel. 609 153 132

Popłyń w rejs i przeżyj prawdziwą, morską przygodę w Łebie!

Czerwony Szkwał ŁEBA rejsy wycieczkowe

USTKA - galeon Unicus - rejsy wycieczkowe po BałtykuRejsy po morzu Ustka Unicus

Wypoczywając nad morzem warto skusić się na rejs, by poczuć powiew morskiej bryzy i zobaczyć horyzont z innej perspektywy. Oczywiście bez sztormowych fal i mocnego bujania, za to z przyjemną muzyką szantową oraz sympatyczną obsługą. 
Rejsy po morzu z Ustki odbywają się w zwykle okresie od połowy kwietnia do połowy października statkiem Unicus.  Morska podróż trwa około 40 50 minut. Szczególnie widowiskowe są romantyczne rejsy podczas zachodu słońca.
Galeon cumujew porcie Ustka przy wschodnim nabrzeżu, na końcu ul. Marynarki Polskiej, w pobliżu latarni morskiej,
KONTAKT I REZERWACJA: tel. +48 609 792 275

  • WŁADYSŁAWOWO - rejsy wycieczkowe statkiem DRAKKAR

■ Statek Wikingów Drakkar zaprasza na spotkanie zRejsy wycieczkowe DRAKKAR Władyławowoprawdziwymi wilkami morskimi, którym nie straszne ani morskie, ani lądowe zajęcia!
Załoga statku Wikingów DRAKKAR mimo poważnego podejścia do spraw zasadnicznych (fach marynarski, kwestie bezpieceństwa itd.) ma poczucie humoru i odpowiednie podejście do dzieci.

Drakkar to największa jednostka we Władysławowie, która zaprasza na rejsy wycieczkowe po morzu wzdłuż wybrzeża. Na jej pokładzie znajduje się dobrze zaopatrzony bar, a na Gości, szczególnie tych najmłodszych czeka wiele atrakcji.

Rejsy na zachód słońca Władysławowo - Drakkar

Statek Wikingów Drakkar
Władysławowo, port
Rezerwacje, ceny, tel. 602 246 163.
Godziny rejsów, aktualności (Facebook) - są tutaj

Ciekawostka - największym statkiem wycieczkowym na świecie jest obecnie Icon of the Seas o długości 365 metrów, szerokości 65 metrów i zanurzeniu ponad 9 metrów. Na rejsy wycieczkowe statek zabiera do 7600 pasażerów oraz 2350 osób załogi - łącznie do blisko 10 tysięcy osób!


W zeszłym sezonie Żegluga Gdańska zapraszała na rejsy wycieczkowe Bike & Boat na trasie Gdynia - Skowronki (przekop Mierzei Wiślanej - kanał Nowy Świat) - Gdynia. Na miejscu, w Skowronkach, statek wycieczkowy cumował przez 2 godziny, aby chętni zdążyli zwiedzić okolicę. Więcej szczegółów połączenia - jest tutaj. Rejsy odbywały się od końca czerwca w każdą wakacyjną sobotę, do końca sierpnia.

Rejsy wycieczkowe po jeziorach na Pomorzu - są tutaj

⛴️ Zapraszamy na rejsy wycieczkowe ⛴️
Gdańsk Westerplatte - Gdynia - Sopot - Hel - Łeba - Ustka - Władysławowo
 Zatoka Gdańska - Morze Bałtyckie - Zalew Wiślany

Galeria
Załaczniki
Rejsy wycieczkowe po Zalewie Wiślanym 2024
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner