Strzelnica DSTeam - kryta, całoroczna

  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Chałubinskiego 31
A A

Nowe miejsce na mapie profesjonalnych strzelnic w Gdańsku i Trójmieście.
Zaprojektowane i zbudowane dla każdego, kto chce w bezpiecznych warunkach postrzelać z różnego rodzaju broni palnej. Może to byc także osoba niepełnoletnia - w towarzystwie prawnego opiekuna. Nauka strzelania - także od zupełnych podstaw - jest prowadzona przez certyfikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem


Strzelnica DSTeam - Gdańsk Chełm


Oferowany arsenał różnych rodzajów i modeli broni: pistoletów, rewolwerów oraz karabinków czy strzelb pozwala dobrać najlepszą broń do strzelań.
Pracujący w DSTeam personel jest zawsze uśmiechnięty, zawsze czujny i pomocny. Dla pełnej Strzelnica DSTeam Gdańsk Chełmwygody odwiedzających Sztelnicę, oprócz niezbędnego sprzętu i 5 torowej strzelnicy 25 m, przygotowane są także:

- recepcja z częścią wypoczynkową
- sala szkoleniowa dla ok. 30 osób.

Na miejscu jest także możliwość zakupu środków konserwujących broń palną.

SZKOLENIA
Na bazie wieloletniego doświadczenia strzeleckiego oraz instruktorskiego kadra Strzelnicy DSTeam organizuje kursy i szkolenia o różnym stopniu zaawansowania. Więcej...

IMPREZY DLA FIRM i GRUP
Na życzenie przygotujemy oryginalne scenariusze zajęć integracyjnych, które będą świetnym urozmaiceniem spotkań firmowych, wieczorów kawalerskich czy panieńskich.


Strzelnica DSTeam   www.dsteam.pl
Gdańsk Chełm, ul. Chałubińskiego 31
tel. +48 665 566 997 (w godzinach otwarcia strzelnicy)
tel. +48 888 200 107
tel. +48 603 639 280
email: strzelnica@dsteam.pl
Godziny otwarcia - są tutaj
Aktualności na Facebook - są tutaj