Tunel aerodynamiczny MAXFLY - indoor skydiving w Trójmieście

  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Żaglowa 1
A A

Marzenia o lataniu towarzyszą ludziom od zawsze. Zarówno w kontekście wznoszenia się jak i łatwiejszego - opadania. Nic zatem dziwnego, że mające ponad dwustuletnią historię pokazy spadochronowe do dzisiaj intrygują i wzbudzają zazdrość.
Ale jak się czuje taki spadochroniarz owiewany strumieniami powietrza? W jaki sposób wykonuje podniebne figury? Jak to w ogóle jest z takim lataniem?


Aby odpowiedzieć sobie przynajmniej na część podobnych pytań, nie trzeba już przechodzić długiego i kosztownego kursu. Nie trzeba mieć idealnego zdrowia. Tunel aerodynamiczny Gdańsk Trójmiasto
Wystarczy skorzystać z dobrego tunelu aerodynamicznego.
Potężne dmuchawy tłoczą powietrze z prędkością ponad 300 km/godz. w górę pionowej, przeszklonej konstrukcji w kształcie walca o wysokości ok. 12 i średnicy 3 metrów. W takich warunkach człowiek może unosić się w przestrzeni bez żadnej podpory. Bez ryzyka, bez strachu, za to z niesamowitymi, niecodziennymi emocjami, które trudno porównać z czymkolwiek!


MaxFly tunel aero - indoor skydiving Gdańsk Trójmiasto


Rozpoczynający przygodę z lataniem w tunelu aerodynamicznym mają wiele naturalnych pytań. Przynajmniej na niektóre z nich znajdą tutaj odpowiedzi:

● latanie jest możliwe dla osób w wieku od 4 do 100 lat, o maksymalnej wadze do 120 kg (minimalny wzrost w tym wypadku to 180 cm).

● tunel został specjalnie zaprojektowany i wykonany zgodnie ze światowymi standardami. Ten w Gdańsku służy rozpoczynającym swoją przygodę z lataniem oraz doskonaleniu techniki podczas lotu ze spadochronemIndoor skydiving MaxFly Gdańsk

● profesjonalni instruktorzy są w stanie poprowadzić każdego laika; osobiście towarzyszą, monitorują i opiekują się każdym lotem.

● w tzw. pakiecie lotu są: szkolenie (ok. godz.) kombinezon, kask Full Face i gogle.
Standardowy lot trwa 1 minutę; standardowa sesja to 2 loty;
jest możliwość zakupu filmu z Twojego lotu!

UWAGA - przy dużych i dłuższych opadach deszczu latanie ze względów technicznych jest obecnie niemożliwe. W niedalekiej przyszłości to się zmieni. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.


W tym roku tunel został przesunięty na miejsce przy ul. Żaglowej, przy  samym wjeździe do Polsat Plus Arena Gdańsk. Jest to teren zaprzyjaźnionej z Maxfly od lat firmy GZRM Gdańsk, która zaprojektowała i wybudowała 10 lat temu pierwszy w Polsce Tunel Aerodynamiczny (właśnie dla Maxfly). Jedyne takie miejsce w Trójmieście!


W wybrane dni trwa także rozbudowa tunelu, która pozwoli latać nawet podczas deszczowych dni czyli niemal przez cały rok (z wyłączeniem okresów mrozu). Finalnie, nasi latający Goście będą mieli do dyspozycji jedyny w Polsce tunel aerodynamiczny z tak wysoką przeszkloną strefą latania - sięgającą aż 9 metrów wysokości!


Tunel aerodynamiczny MaxFly
Gdańsk, ul. Żaglowa (przy wjeździe do Polsat Arena Gdańsk - teren firmy GZRM Gdańsk)
Ceny biletów, karnetów i voucherów - są tutaj
(Uwaga - ograniczona pula VIP)
Kontakt, rezerwacje: tel. + 48 602 760 325
www.tunel.aero
Aktualności na profilu FB: tunel.maxfly


MaxFly Gdańsk - latanie dla każdego!