Tunel aerodynamiczny MAXFLY - indoor skydiving w Trójmieście

  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Żaglowa 1
A A

Marzenia o lataniu towarzyszą ludziom od zawsze. Zarówno w kontekście wznoszenia się jak i łatwiejszego - opadania. Nic zatem dziwnego, że mające ponad dwustuletnią historię pokazy spadochronowe do dzisiaj intrygują i wzbudzają zazdrość.
Ale jak się czuje taki spadochroniarz owiewany strumieniami powietrza? W jaki sposób wykonuje podniebne figury? Jak to w ogóle jest z takim lataniem?


Aby odpowiedzieć sobie przynajmniej na część podobnych pytań, nie trzeba już przechodzić długiego i kosztownego kursu. Nie trzeba mieć idealnego zdrowia. Tunel aerodynamiczny Gdańsk Trójmiasto
Wystarczy skorzystać z dobrego tunelu aerodynamicznego.
Potężne dmuchawy tłoczą powietrze z prędkością ponad 300 km/godz. w górę pionowej, przeszklonej konstrukcji w kształcie walca o wysokości ok. 12 i średnicy 3 metrów. W takich warunkach człowiek może unosić się w przestrzeni bez żadnej podpory. Bez ryzyka, bez strachu, za to z niesamowitymi, niecodziennymi emocjami, które trudno porównać z czymkolwiek!


MaxFly tunel aero - indoor skydiving Gdańsk Trójmiasto


Rozpoczynający przygodę z lataniem w tunelu aerodynamicznym mają wiele naturalnych pytań. Przynajmniej na niektóre z nich znajdą tutaj odpowiedzi:

● latanie jest możliwe dla osób w wieku od 4 do 100 lat, o maksymalnej wadze do 120 kg (minimalny wzrost w tym wypadku to 180 cm).

● tunel został specjalnie zaprojektowany i wykonany zgodnie ze światowymi standardami. Ten w Gdańsku służy rozpoczynającym swoją przygodę z lataniem oraz doskonaleniu techniki podczas lotu ze spadochronemIndoor skydiving MaxFly Gdańsk

● profesjonalni instruktorzy są w stanie poprowadzić każdego laika; osobiście towarzyszą, monitorują i opiekują się każdym lotem.

● w tzw. pakiecie lotu są: szkolenie (ok. godz.) kombinezon, kask i gogle
standardowy lot trwa 1 minutę; standardowa sesja to 2 loty
jest możliwość zakupu filmu z Twojego lotu!

UWAGA - przy dużych i dłuższych opadach deszczu latanie ze względów technicznych jest niemożliwe. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.


W tym roku tunel został przesunięty na miejsce przy ul. Żaglowej, przy  samym wjeździe do Polsat Plus Arena Gdańsk. Jest to teren zaprzyjaźnionej z Maxfly od lat firmy GZRM Gdańsk, która zaprojektowała i wybudowała 10 lat temu pierwszy w Polsce Tunel Aerodynamiczny (właśnie dla Maxfly). Jedyne takie miejsce w Trójmieście!


UWAGA - w lipcu/sierpniu 2022 niespodzianka - uruchomienie nowej funkcjonalności!


Tunel aerodynamiczny MaxFly
Gdańsk, ul. Żaglowa (przy wjeździe do Polsat Arena Gdańsk - teren firmy GZRM Gdańsk)
Ceny biletów, karnetów i voucherów - są tutaj
(Uwaga - ograniczona pula VIP)
Kontakt, rezerwacje: tel. + 48 602 760 325
www.tunel.aero
Aktualności na profilu FB: tunel.maxfly


MaxFly Gdańsk - latanie dla każdego!