Hotel Oliwski *** - hotel biznesowy z parkingiem - Gdańsk Oliwa

 
iconicon
iconiconiconiconicon
A A

Gdańsk Oliwa jest dzielnicą świetnie skomunikowaną z centrum oraz innymi częściami miasta. Bliskość Sopotu oraz łatwy dojazd do Gdyni czyni Hotel Oliwski *** bardzo dobrą bazą wypadową do eksploracji Trójmiasta i całej aglomeracji (od Pruszcza Gdańskiego po Wejherowo). Do dworca kolejowego PKP i SKM jest ok. 500 metrów, do pętli tramwajowej ok. 150 metrów.
Nowoczesne pokoje są wyposażone we wszystkie niezbędne dodatki, a hala garażowa zapewnia spokój i komfort również dla samochodu niezależnie od pory roku.
Goście Hotelu Oliwskiego mają zagwarantowane idealne warunki - w razie potrzeby - zarówno do wypoczynku jak i do pracy.


Hotel Oliwski *** - hotel z parkingiem - Gdańsk Oliwa


Nowoczesny obiekt posiada 54 pokoje jedno i dwu osobowe - łącznie 110 miejsc noclegowych.
Dostępna jest również wielofunkcyjna, mała sala szkoleniowa (do 16 uczestników spotkań), ze światłem dziennym oraz możlliwością zaciemnienia. Podczas szkoleń czy też spotkań biznesowych zapewnione są usługi gastronomiczne i cateringowe w postaci serwisów kawowych, obiadów oraz kolacji. W ofercie ponadto:

✔️ parking zewnętrzny oraz parking w podziemnym garażuHotel Oliwski *** - z parkingiem - Gdańsk Oliwa
✔️ winda
✔️ bar wraz z lobby hotelowym
✔️ całodobowa recepcja
✔️ bezpłatne wi-fi w całym obiekcie
✔️ przechowalnia bagażu

W okolicy znajdują się znane atrakcje oraz największe centra biznesu:

⭐ Park Oliwski
⭐ ZOO Gdańsk Oliwa
Olivia Business Centre
Kompleks Alchemia
Arkońska Business Park
Ergo Arena


Cennik 👉 rezerwacja pobytów przez stronę www.hoteloliwski.pl 👉 to najlepsza oferta cenowa oraz miejsce postojowe w hali garażowej GRATIS!


Ciekawostka - Oliwa była wzmiankowana już w XII wieku jako wieś cysterska, a w XIX wieku stała się miastem. Echa sławy tego miejsca odnajdziemy w nazwie popularnego pieczywa - Chleba Oliwskiego.


Najstarszy hotel na świecie - według Księgi Rekordów Guinnessa - znajduje się w Japonii. Nisiyama Onsen Keiunkan został otwarty ponad 1300 lat temu i do dzisiaj przyjmuje gości. Zarządza nim od 52 pokoleń ta sama rodzina.


Hotel Oliwski - Gdańsk Oliwa
komfortowe noclegi w hotelu z parkingiem
dla wygody biznesu w centrum Trójmiasta