Willa Albatros

iconiconiconicon
icon
iconiconiconiconicon
A A

Zapraszamy do Willi Albatros - kameralnego obiektu usytuowanego w jednej z najstarszych dzielnic Gdańska - Oliwie. Położenie w samym centrum Trójmiasta sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy przyjeżdżają nad morze w celach biznesowych, jak również dla tych, którzy pragną odpocząć podczas urlopu.

Willa Albatros - komfort i wygoda w GdańskuBliskość morza, zalesionych wzgórz morenowych oraz Potoku Jelitkowskiego wijącego się pośród terenów parkowych stanowią dodatkowy walor rekreacyjny naszej lokalizacji. Tylko kilka minut spaceru dzieli nas od plaży w Jelitkowie, Parku Oliwskiego, Katedry Oliwskiej, Gdańskiego ZOO, Międzynarodowych Targów Gdańskich.
Dzielnica Oliwa, a tym samym Willa, mieści się nieopodal bardzo dobrze skomunikowanych środków transportu trójmiejskiego. Mimo, iż wokół pulsuje organizm wielkiego miasta, to wieczorami można posłuchać tu cykania świerszczy, czy śpiewu ptaków. Willa Albatros to doskonałe miejsce do odpoczynku zarówno w czasie urlopu, jak również po ciężkim i męczącym dniu pracy. Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o rodzinach, firmach, osobach podróżujących w pojedynkę, parach, z myślą o Tobie...

Villa Albatros - wygodna lokalizacja w GdańskuMożemy pochwalić się domowymi śniadaniami, pachnącymi aromatyczną kawą, słodkim kakao oraz chrupiącym ciepłym pieczywem. Śniadania ( wliczone w koszt pobytu ) przygotowywane są zawsze indywidualnie dla naszych gości w kameralnej restauracji, bądź serwowane do pokoju na podaną przez Państwa godzinę.
Dla wygody naszych gości zadbaliśmy również o miejsca parkingowe na terenie pensjonatu, możliwość relaksu na odkrytych balkonach, czy wieczorową porą urządzenia barbecue w ogrodzie.


Cennik - znajduje się tutaj

Dzieci do lat 3 - bezpłatnie
Dzieci do lat 7 - 50% ceny


* * * * * Willa Albatros jest do Państwa dyspozycji! * * * * *