Mały domek na Kaszubach nad jeziorem - dla 4 osób - Ostrzycki Zakątek

  • miejscowość : Ostrzyce i okolice
  • ulica : Węgleszyńska 3
  • telefon : 58 684 16 35
  • telefon 2 : 669 595 777
  • cena za 2 os. od : 90 zł
  • ilość miejsc : 4
  • całoroczny : sezonowy: V - IX
 
iconicon
icon
icon
A A

Ostrzycki Zakątek to mały, ale zgrabny i wygodny domek letniskowy dla 4 osób, który znajduje się w Ostrzycach nad jeziorem Ostrzyckim - na Kaszubach. To samo centrum Szwajcarii Kaszubskiej ze wszystkimi jej urokami: malowniczymi jeziorami, wzgórzami, lasami i łąkami. Jest to teren Kaszubskiego Parku Krajobrazowego objęty m.in strefą ciszy na wodzie.


Mały domek nad jeziorem - Ostrzycki Zakątek


Domek znajduje się na łagodnie opadającym wzniesieniu. Duża, zielona posesja jest bezpieczna dla dzieci, ogrodzona. Na dole, przy wjeździe jest położony dom gospodarzy. Goście mogą zaparkować swój samochód u góry, przy samym domku.
Zakątek jest przeznaczony dla 4, maksymalnie 5 osób (np. z dzieckiem). Na parterze domku znajdują się: salon z TV naziemną, wyposażony aneks kuchenny (naczynia,sztućce, lodówka, kuchenka gazow, łazienka z WC. Na piętrze dwie sypialnie. Nasz mały domek posiada takze taras rekreacyjny z widokiem na zieloną okolicę.
W pobliżu domku jest miejsce na grilla. Cała posesja jest nasłoneczniona, ale  w razie potrzeby można schronić się w cieniu przy drzewach. Do jeziora jest ok. 300 - 350 metrów, do lasu 400 metrów.

Atrakcje w pobliżu Ostrzyckiego Zakątka (do 500 metrów):
 ● park linowy, mini golf (Centrum U Stolema)Mały domek nad jeziorem Kaszuby Ostrzyce
 ● basen kryty (Ostrzyce SPA)
 ● basen odkryty (Centrum U Stolema)
 ● plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego (Centrum U Stolema)
 ● rejsy wycieczkowe statkiem (Centrum U Stolema)
 ● promenada nad jeziorem,
 ● sala zabaw dla dzieci (Centrum U Stolema)

Do centrum Ostrzyc (sklepy, bary, smażalnie ryb, korty tenisowe, kolejne wypożyczalnie itd.) jest ok. 1200-1400 metrów. Ustronne położenie domku podnosi komfort wypoczynku, a jednocześnie umożliwia wygodne korzystanie z dostępnych w Ostrzycach atrakcji. Jest świetną bazą wypadową na Kaszuby.

Na Kaszubach, w tym także w Ostrzycach i jego okolicach, przebiega wiele malowniczych szlaków i tras turystycznych (pieszych, rowerowych, kajakowych, konnych), są rezerwaty przyrody i zabytki. Dla uroków Szwajcarii Kaszubskiej warto zaplanować nieco dłuższy pobyt i wypoczynek.
Więcej atrakcji w Ostrzycach - jest tutaj

Ostrzycki Zakątek jest do wynajęcia sezonowo - od początku maja do końca sierpnia/września (zależnie od pogody). W lipcu i w sierpniu wynajęcie na okresy tygodniowe.
Cennik (media wliczone w cenę):
  poza sezonem - 180 zł/dzień za domek
 ● w sezonie (lipiec, sierpień) - 250 zł/dzień za domek (tylko okresy tygodniowe)


Kontakt - tel. +48 669 595 777 (prosimy z powołaniem na Odkryj Pomorze)


Mały domek 🏠 nad jeziorem na Kaszubach
bardzo przyjemny Ostrzycki Zakątek w Ostrzycach!