Agroturystyka Muriasówka - pokoje nad morzem, spokojna okolica

  • miejscowość : Smołdziński Las
  • telefon : 506 262 027
  • cena za 2 os. od : 50 zł
  • ilość miejsc : 20
  • całoroczny : sezonowy: IV - IX
 
iconiconicon
iconiconicon
iconicon
A A

Nasza agroturystyka nad morzem jest położona między Łebą a Ustką na obrzeżach Słowińskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu jezior Dołgie, Łebsko i Gardno. Muriasówka znajduje się najbliżej morza w tym rejonie. Brak przemysłu, rozległe przestrzenie i czyste powietrze sprzyjają zdrowemu wypoczynkowi - na luzie i bez pośpiechu. Mikroklimat tych okolic (z mieszanką sosnowych olejków aromatycznych i jodu z morskiej wody) bardzo dobrze wpływa na samopoczucie i stan zdrowia - szczególnie przy dolegliwościach tarczycy, serca oraz dróg oddechowych.

Jeśli dodamy do tego wycieczki piesze, rowerowe, kajakowe oraz wędkowanie czy grzybobranie - komfort przyjemnych wczasów, wakacji i weekendów mamy gwarantowany. Spokojna okolica sprawia, że czas płynie tutaj jakby wolniej...

Do dyspozycji gości odwiedzających Smołdziński Las przygotowalismy w Muriasówce 5 pokoi gościnnych z łazienkami i wyposażonymi kuchniami. Na terenie ogrodzonej, przestronnej posesji znajdują sie także:
Agroturystyka Muriasówka Smołdziński Las
- miejsce zabaw dla dzieci
- camping i pole namiotowe
- parking
- boisko do siatkówki
- miejsce na ognisko i grilla
- wiaty i altanki biesiadne

Wśród okolicznych atrakcji trzeba wymienić latarnię morską, ruchome wydmy "Polska Sahara", Muzeum w Klukach czy wspaniały punkt widokowy górę Rowokół. Więcej atrakcji - jest tutaj Smołdziński Las jest dobrą bazą wypadową - do wypoczynku nad morzem, na plaży czołpińskiej i zwiedzania okolic. Z posesji Muriasówki widać wspomnianą latarnię Czołpino.

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt zwierząt domowych.
Cennik noclegów - jest tutaj


Agroturystyka Muriasówka - noclegi nad morzem
Zapraszamy serdecznie na wypoczynek w Smołdzińskim Lesie!