Rodzinne parki rozrywki, parki przygody, parki linowe

 • miejscowość : Trójmiasto, Kaszuby, nad morzem, pomorskie
 • ulica : Gdańsk, Gdynia, Hel, Jastarnia, Jurata, Łeba, Malbork, Ostrzyce, Pomlewo, Rumia, Sławutówko, Słupsk, Strysza Buda, Strzelinko, Szymbark, Ustka, Władysławowo
A A

Park przygody, aktywnej rozrywki - to miejsce, gdzie można niezależnie od wieku i płci spędzić czasem cały dzień na zabawie, a często zużyć przy tym dużo kalorii. Powstające na Pomorzu parki rozrywki zadziwiają ilością atrakcji, które pobudzają wyobraźnię dzieci, młodzieży i dorosłych. Często pozwalają na zabawę niezależnie od pogody. Zapraszamy w pomorskie!


Pomorskie Parki Rozrywki • GDAŃSK - Park linowy nad morzem - PORT BRZEŹNO


Port Brzeźno znajduje się na terenie nadmorskiego Parku Reagana rozciagającego się wzdłuż Park Rozrywki Gdańsk Brzeźnobrzegu Zatoki Gdańskiej na powierzchni około 100 hektarów. W naturalnym otoczeniu drzew funkcjonuje tutaj park linowy z atrakcjami dla całej rodziny. Port Brzeźno, jako jeden z pierwszych obiektów w Polsce, został wyposażony w system bezpieczeństwa CLiC-iT® ADVENTURE. Ten nowy System utrzymuje ducha przygody wspinaczki u dzieci i jednocześnie zapewnia całkowity spokój ich opiekunom.


Port Brzeźno w liczbach: posiada 5 tras linowych (Junior, Niską, Średnią, Wysoką i Skok Adrenaliny), 63 przeszkody, znajduje się ok. 200 metrów od plaży i został zbudowany z użyciem ponad 230 kilometrów lin. W ofercie są także:

urodzinki dla dzieci od 4 lat (4 pakiety, w tym z animacjami: pirackimi, detektywistycznymi, indiańskimi i sportowyni)
mprezy integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie, plenery dla szkół i przedszkoli
NOCNE PRZEJŚCIA - wyjątkowe, niesamowite (dostępne w sezonie, co 2 tygodnie). Więcej...


Rezerwacja urodzin, zakup biletów i voucherów online - jest tutaj

Park linowy Port Brzeźno
Gdańsk, deptak do molo w Brzeźnie, na przedłużeniu Al. JP II, Wejście APark linowy PORT BRZEŹNO
Telefon: +48 570 237 497
e-mail: info@portbrzezno.pl  
www.portbrzezno.pl
Facebook: www.facebook.com/Portbrzezno
Instagram: www.instagram.com/portbrzezno
Klockownia - to miejsce mądrej zabawy dla dzieci i wspólnegoKlockownia Gdańsk atrakcje dla dzieci wartościowego czasu dziecka z rodzicem.
Dobra zabawa dla całej rodziny, super urodzinki i ciekawe warsztaty.


Gdańsk, al. Grunwaldzka 82
manhattan@klockownia.com
tel. +48 609 119 133 
Tunel aerodynamiczny w Gdańsku!


Indoor skydiving Gdańsk Trójmiasto pomorskie0

 • GDYNIA - Adventure Park Gdynianajwiększy nie tylko w Trójmieście!


Adventure Park Gdynia Kolibki - to niezwykłe miejsce dla nieprzeciętnych ludzi. Stworzone przez pasjonatów mocnych wrażeń, ludzi kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. To właśnie oni, specjalnie dla Was, przygotowali największy w Polsce -  park przygody i rozrywki niemal w środku Trójmiasta.
Aktualne wydarzenia oraz imprezy - są tutaj


Na kilkunastu hektarach dawnego toru motocrossowego, wśród pięknego lasu z widokiem na Zatokę Gdańską oferujemy:
Adventure Park Rozrywki Gdynia Kolibki
dynamiczne quady
• dobry off - road
• nową strzelnicę
• paintball
• park linowy duży, średni i mały
• ściankę wspinaczkową
• wielką kulę zorbingową
• dzięcięcy park przygód


i dużo miejsca, także pod dachem, gdzie można usiąść, posilić się i odetchnąć. Specjalne 3 miejsca piknikowe pozwalają ugościć od 30 do 300 osób - kilkaset łącznie - które u nas poczuje się świetnie. Mapa atrakcji Parku - jest tutaj. Dodatkow, na zamówienie uruchamiamy także:


- loty balonem i paralotniąPaintball na poligonie Adventure Park
- rally cross
- przejazdy ciężkim sprzętem wojskowym
- zajęcia na łodziach RIB (do brzegu mamy 1500 metrów)
- pływanie na skuterach wodnych, katamaranach itd.
- scenariusze wyjazdowe  w terenie także poza Trójmiastem


Ośrodek Konny Adventure Park Gdynia Kolibki

Jazda konna Gdynia Trójmiasto Adventure Park Gdynia KolibkiHasłem przewodnim ośrodka jazdy konnej w Gdyni Kolibkach jest: KONIE MAMY W NATURZE.  Zgodnie z nim powstało unikalne miejsce w Trójmieście w konwencji „Paddock Paradise”. Konie żyją tutaj zgodnie z naturą - w stadzie, w malowniczym, urozmaiconym terenie, z ciągłym dostępem do siana. Dzięki takim warunkom oraz naturalnym technikom układania, konie są sympatyczne i dobrze wychowane. Jazda konna odbywa się bez użycia wędzideł, stosowanych delikatnie jedynie w przypadku wyrafinowanych technik jeżdzieckich.


tel. 604 549 622; 600 263 500, www.jazdakonno.pl
www.facebook.com/osrodekkonnykolibki


Park przygody Adventure Park Gdynia jest otwarty na nowe pomysły... Dla naszych gości serwuje największą dawkę adrenaliny i wiele pomysłów na aktywne spędzanie wolnego czasu, m.in:


Zajęcia pozaszkolne dla dzieci - więcejWnętrze wiaty na terenie Kolibki Adveture Park
Imprezy integracyjne dla firm - więcej
Urodziny dla dzieci w Adventure Park - więcej
Vouchery w Adventure Park - więcej
Imprezy okolicznościowe - więcej


Gdynia, ul. Bernadowska 1W małym parku linowym
tel. 58 380 75 00
tel. 600 263 500
www.adventurepark.pl
e-mail: biuro@adventurepark.pl

  • SOPOT - Kolejowy Park Rozrywki zaprasza na przejazdy pociągiem


Kolejowy Odjazd Park Rozrywki SOPOT

 • BIAŁOGÓRA - Park Ju-Huu - rozrywka dla dzieci nad morzem


Ju-Huu S.C. zaprasza do parku linowego w Białogórze - jednego z 5 swoich obiektów.
Atrakcja - w tej lokalizacji - jest przeznaczona przede wszystkim dla dzieci. Dwie trasy: łatwiejsza i trudniejsza posiadają szereg inspirujących przeszkód. Serdecznie zapraszamy na rodzinny wypoczynek w otoczeniu czystego, leśnego powietrza.
Park linowy jest położony ok. 300 metrów od głównej drogi, naprzeciw punktu Informacji Turystycznej w Białogórze przy ul. Jastaka.


Czynne 1 lipiec - 30 sierpień, codziennie godz.11-20, cennik - jest tutaj
tel. 607 765 126, tel. 604 080 443, tel. 792 751 547
www.ju-huu.pl • DĘBKI - Park linowy Ju-Huusuper rozrywka nad morzem


Park jest przeznaczony głównie dla dzieci i składa się z dwóch torów o różnej trudności. Tor łatwy zbudowany jest z 10 przeszkód, dobranych tak, aby przyzwyczaić początkujących do wysokości, a jednocześnie zainteresować tych bardziej doświadczonych. Tor trudniejszy wymaga nieco większych umiejętności i z pewnością zainteresuje każdego, kto przeszedł tor łatwiejszy.
Parki linowe Ju-Huu znajdą Państwo także w Park linowy Ju-huu Dębkimiejscowościach: Jurata, Jarosławiec, Warszawa. Film o parkach Ju-Huu - jest tutaj

Park linowy Ju-Huu, Dębki (wejście na plażę nr 24) przy rzece Piaśnica
Czynne 1 lipiec - 30 sierpień, codziennie godz.11-20, cenu wstępu - są tutaj
tel. 607 765 126, tel. 604 080 443, tel. 792 751 547
www.ju-huu.pl • ELBLĄG - Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia


Nowa Holandia, przy trasie Gdańsk - Warszawa, w ciągu ostatniPark rozrywki Nowa Holandia Elblągch lat przekształciła się w duży kompleks rozrywkowo-gastronomiczny oraz Park Rozrywki. Dzięki ogromnej pracy pośród pięknej zieleni zadomowily się łabędzie, kaczki a nawet dzikie gęsi oraz smaczne ryby: sum, jesiotr, karp i węgorz.

Sztandarową atrakcją Parku Rozrywki Nowa Holandia jest zjeżdżalnia Lew. Dwa tory do zjazdów oraz ścianka wspinaczkowa gwarantują super zabawę. Park Rozrywki Nowa Holandia posiada także inne atrakcje.Elbląg atrakcje dla dzieci
Ceny biletów - na telefon


Nowa Holandia, Elbląg, Nowe Pole 1B
tel. 55 233 89 90 - BAR
tel. 55 615 10 85 - KASY • JURATA - Park linowy Ju-Huu - atrakcja nad morzem na Helu


Park Linowy Ju-Huu to super zabawa dla każdego! Wystarczy wzrost powyżej 120 cm (100 cm na trasie dla najmłodszych) oraz obuwie sportowe - nie ma limitu wiekowego. Osoby niepełnoletnie mogą przejść Park tylko za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.

Nad bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani Instruktorzy Wspinaczki Skalnej Polskiego Związku Alpinizmu. Park Ju-huu to także atestowany sprzęt wysokiej jakości: uprząż, kask, rękawiczki - które otrzymuje uczestnik zabawy. Profesjonalna, doświadczona obsługa dba o przyjemność i pełne bezpieczeństwo wypoczynku w Parku Ju-Huu. Film o parkach Ju-Huu - jest tutaj

Park linowy Ju-huu JurataPark linowy Ju-huu w Juracie składa się z 4 tras o różnym stopniu trudności oraz specjalnej atrakcji - skoku Tarzana. Skok jest dostępny dla osób do 100 kg wagi. Korzystający muszą posiadać odpowiedni poziom rozwoju zdolności motorycznych i dojrzałości emocjonalnej.

TARZANEK - trasa dla najmłodszych (od 100 cm wzrostu) jest umieszczona ok 150 cm nad ziemią i składa się z 10 zróżnicowanych atrakcji. Dzieci są wyposażane w niezbędny sprzęt zapewniający pełną asekurację i bezpieczeństwo jak u dorosłych. Dzieci wraz z rodzicami przechodzą odpowiednie szkolenie, po którym mogą skorzystać z atrakcji parku.

Park linowy Ju-Huu, Jurata,
Ceny biletów, godziny otwarcia - są tutaj
tel. 607 765 126, tel. 604 080 443, tel. 792 751 547
www.ju-huu.pl • ŁEBA - Discovey Park + Łeba Park   + Farma Alexa - parki rozrywki nad morzem!


DISCOVERY PARK - poruszy wyobraźnię Twoją i Twoich dzieci! Tutaj obserwujesz,  tworzysz własne konstrukcje, bawisz się zapominając o czasie. Zapraszamy!


👉 NOWOŚĆ 2021 - jedyna w Polsce karuzela - AIR BORN SHOT!


Nowość 2021 - nowa atrakcja w Łebie


Wakacyjna Szkoła Nauki Jazdy - jest prawdziwym hitem w Łebie. Odbywa się na terenie autodromu - mini miasteczka mającego ulice, znaki drogowe i  sygnalizację świetlną. Dzieci kierujące 2 osobowymi autami (może być także dorosły z dzieckiem)  mogą poczuć się jak prawdziwi kierowcy. A przy okazji świetnej zabawy uczyć się zasad ruchu.


Wystawa Łebskie Klocki - Discovery Park Łeba atrakcje dla dzieciposiada wiele ciekawostek: m.in makietę kolejową ze sterowanymi pociągami, historyczne zestawy Lego oraz 30 modeli największych budowli w historii firmy, sterowane modele RC do zabawy, widowiskowy transport w pętli setek kulek, ogródek budowlany o powierzchni 200 m2, a także nowość Lego® Fusion.
Race Horse - to Dziki Zachód w Łebie dzięki pięciu dzikim mustangom, na których można pomknąć (także we dwoje) przed siebie. Prawdziwym kowbojem w charakterystycznym kapeluszu można zostać w Discovery Parku już w wieku od 3 lat.
 River Adventure - indiańska rzeka prowadzi śmiałków w stronę pilnie strzeżonych tajemnic Wielkiego Wodza. Do jednego canoe mogą wsiąść na raz 3 osoby, w wieku od 3 lat.
 Bumper Cars - super zastrzyk adrenaliny dla młodszych i starszych dzieci. Zwariowane pojazdy w postaci okrągłych pontonów pędzą w nieprzewidywalny sposób ... Wygodne siedzenia i pasy bezpieczeństwa pozwalają skupic się na wyjątkowej zabawie pełnej ewolucji, zderzeń i zaskakujących zwrotów. Wiek kierowców - już od 2 lat!
 Bumper Boats - kolorowe, dmuchanei łódki z wizerunkami różnych zwierząt są ulubioną zabawą dla dzieci. Dodatkową atrakcją są liczne piłeczki w wodzie, którym można sobie porzucać.
■  Interaktywna strzelnica - w postaci saloonu z Dzikiego Zachodu - jedyna taka w Polsce! Jeśli strzelający trafi w wyznaczone punkty to np. usłyszy, poczuje lub zobaczy zaskakującą niespodziankę!
■  Karuzela dla dzieci - nawiązuje wyglądem do weneckich tradycji. Można usiąść na Wesołe miasteczko nad morzem - ŁEBA - Discovery Parkfantazyjnych siedziskach: m.in na łabędziu, w powozie, w samochodziku, na koniku itd.
■  Samochodziki - elektryczne pojazdy (Ferrari, BMW, gokart, motocykl), którymi dzieci jeżdżą po torze
■  Salon gier na żetony z najbogatszym zestawem propozycji nad polskim morzem
■  Bajkowa kolejka - o wyglądzie fantazyjnego statku pirackiego w
■  Kolorowy plac zabaw dla dzieci - choć na jest dworze, posiada dach, który chroni przed deszczem. Wyposażony m.in w basen z piłeczkami, trampolinę, liczne zjeżdżalnie, itd.
 Eurobungee - to klasyczne 4 duże trampoliny, które pozwalają na szalone i zupełnie bezpieczne, pełne fantazji skoki. Ci z większym doświadczeniem w skakaniu mogą zrobic nawet salto. Świetna zabawa, która pozwala zużyć dużo kalorii i pobudzić zdrowy apetyt!
  Autodrom - klasyczne samochody elektryczne - znane z wesołych miasteczek. Żadne zderzenie nie jest im straszne!
  Drop Tower - czyli wieża swobodnego spadania o wysokości 10 metrów. W sam raz dla dzieci, ale ta atrakcja jest przystosowana także do obecności rodziców.
  Ścianka wspinaczkowa - z sześcioma, urozmaiconymi trasami
  Hurricane car - huraganowy, czerwony samochód przyśpieszający bicie serca!


Discovery Park Łeba - www.discoverypark.pl
Łeba, ul. Leśna 3 (główne wejście na plażę)
tel. +48 501 337 465
e-mail: kontakt@discoverypark.pl              Ceny biletów, godziny otwarcia - są tutaj
Aktualności na profilu Facebook - są tutaj    

Rodzinny Park Rozrywki   ŁEBA PARK  - to największy w Polsce jurajski park dinozaurów - i największy park rozrywki w Polsce północnej. Położony nad morzem, na częściowo zalesionym terenie jest urozmaicony stawami, kładkami, mostkami i ścieżkami. Na terenie blisko 20 hektarów znajduje się setka wielkich, prehistorycznych zwierząt. Niektóre dinozaury dojrzymy z już daleka - najwyższy ma bowiem 13 metrów, a najdłuższy aż 45 metrów. Ogrom parku rozrywki jest równiez widoczny w ilości różnorodnych, innych atrakcji. W Łeba Park znajdują się bowiem jeszcze:

Labirynt Magicznych Luster - miejsce przestrzennych złudzeń optycznych (można się pogubić)
szlak polskich latarni morskich - 16 miniatur rozmieszczonych nad basenami Łeba Parku
oryginalne pojazdy jaskiniowców FlinstonówPark Rozrywki Łeba Park
ścieżka edukacyjna i galeria skamielin oraz minerałów
bajlandia
Zamek Strachu
skansen kuźnia
małpi gaj, Water zorbing, tratwy wodne (rowery wodne)
2 place zabaw dla dzieci, wykopaliska archologiczne, bajkowa kolejka
Dino Kino i Kino 7D max
mini zoo, wędkowanie - amatorski połów ryb
galeria bursztynowa, sklep z pamiątkami
animacje dla dzieci, zabawy interaktywne - podróż na koniec świata, pirackie poszukiwaie skarbu i inne programy
parking, gastronomiaŁEBA PARK ATRAKCJE TURYSTYCZNE NAD MORZEM
warsztaty rzemiosła - wyrób papieru czerpanego, lepienie w glinie, malowanie piaskiem


• minigolf - największe w Polsce pole do minigolfa, posiadające a 18 dołków i ponad 10 000 m2 powierzchni.


• zjeżdżalnia wodna (4 w 1), którą pokonujemy w specjalnych pontonach. Prawie 65 metrów ślizgu (wersja rodzinna), który kończy się hamowaniem na specjalnej macie. Może pierwszy krok przed raftingiem? Kolejne opcje to długa rura, speed oraz KAMIKAZE!


• druga zjeżdżalnia wodna z pontonami - absolutny hit sezonu - BOOMERANG!


 wielkie koło widokowe, z Koło widokowe Łeba - Park rozrywkiktórego można obejrzeć panoramę Parku i Łeby. Diabelski Młyn ma 27 metrów wysokości i 20 wagoników. Przy dobrej pogodzie umożliwia zobaczenie słynnych wydm Słowińskiego Parku Narodwoego oraz latarnię Stilo.


Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park jest fantastycznym miejscem nad morzem, gdzie cała rodzina - dzieci, młodzież, dorośli i starsi - znajdą dla siebie możliwość ciekawego spędzenia czasu. Oczywiście trzeba zarezerwować odpowiednio więcej czasu - jeden dzień może nie wystarczyc na wszystko :-). Na specjalne oferty mogą liczyć grupy zorganizowane oraz wycieczki szkolne. Wśród propozycji znajdują się m.in animacje, zabawy czy organizacja urodzin, piknikow lub imprez firmowych.  Szczegóły są tutaj

Cennik i godziny otwarcia Parku - są tutajDino Busy transport Łeba Park

Park Rozrywki Łeba Park - www.lebapark.pl
Nowęcin koło Łeby, ul. Kolonijna 24
tel: +48 600 145 300
email: lebapark@lebapark.pl 


Rezerwacje dla grup zorganizowanych w Łeba Park -  tel. 598 622 755
biuro@przygoda.lebork.com.pl
Rolniczy park rozrywki    FARMA ALEXA  - to pierwsza tego typu atrakcja w Polsce. Położony w Charbrowie koło Łeby oferuje 10 hektarów niesamowitej zabawy w wiejskiej atmosferze. Znajdziemy tutaj m.in traktory, kombajny, zwierzęta i cały świat Królika 🐰 Alexa oraz jego przyjaciół. Do edukacyjnej zabawy zaprasza nas Wiejska Szkoła Alexa, do interakcji Alex Show w autorskim teatrze, a takze świat kwiatów, pól i warzyw.


Na terenie tego wyjątkowego parku rozrywki znajdziemy dużo oryginalnych atrakcji:


Labirynt w polu kukurydzy 🌽 na mapie powiatów województwa pomorskiego z ukrytym magicznym dzwonem pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego
Wystawę traktorów 🚜
Przejażdżki na przyczepkach, które ciągnie traktor Farma Alexa - Park Rozrywki Łeba Charbrowo
Królikowo, Kozowo oraz Kurnik
Dojenie krowy
Piłkowo
Strefa gier i historii LZS
Muzeum Rolnictwa Alexa
Traktorkowo Małe i Duże
Place zabaw w formie stodół ze zjeżdżalniami
Pole do gry w golfa piłką nożną na 2,5 hekatrach
Chata kaszubska z kołem kaszubskim
Punkty gastronomiczne
Sklep Alexa oraz   Sklep Kaszubski
Darmowy parking 🚗 🚌
👉👉👉 Wszystkie atrakcje są w cenie biletu!


Farma Alexa jest jedynym w swoim rodzaju miejscem, gdzie cała rodzina może poczuć się jak na wsi. Od jazd traktorkami, spróbowaniem chleba ze smalcem po spełnienie swojego marzenia przez Królika Alexa.


Koniecznie sprawdź co się u nas dzieje, bo już w tym roku, między 20 a 22 sierpnia odbędą się u nas ogólnopolskie dni ziemniaka 🥔 wraz z targami rolniczymi POTATO POLAND 2021.
Przedszkola, Szkoły i grupy zorganizowane mają do dyspozycji bardzo atrakcyjną ofertę edukacyjną i rekreacyjną.


Cennik - jest tutaj;    Godziny otwarcia Farmy Alexa - są tutaj


 Farma Alexa   Park Rozrywki 
Charbrowo koło Łeby, ul. Łebska 27
www.farmaalexa.pl
email: info@farmaalexa.pl
Kontakt: tel. +48 735 583 270
Aktualności na Facebook - są tutaj • MALBORK - Dino Park i Jumpy Park


Dino Park - Park Ruchomych Dinozaurów i Smoków     to park rozrywki w Malborku, który Ruchome smoki DinoPark w Malborkugwarantuje ogromną porcję zabawy, adrenaliny i przyjemności dla całej rodziny. Liczba dostępnych atrakcji sprawia, że jeden dzień to zdecydowanie za mało by dokładnie zapoznać się z nimi. A co roku pojawiają się nowe! Dino Park Malbork serwuje obecnie swoim gosciom:

- ruchome dinozaury i smoki (ponad 40 szt.) wydające dźwięki, imitujące oddychanie, itp. Animatroniczne pokazy dinozaurów na żywo!
- park linowy Malborkstones z unikalnym systemem bezpieczeństwa Bornak
- jeden z największych placów zabaw dla dzieci w tej części PoDinoPark Malbork Park Rozrywkilski
- jeziorko z pływającymi łódkami, bombery
- kolejkę elektryczną, karuzele, dmuchańce, Gadające Drzewo
- symulator VR
- kolejka Safari
- muzeum skamieniałości, piaskownice archeologiczne (szkielety...)
- kino 5D Extreme - sezonowe (maj - wrzesień)
- mini zoo
- drop tower (wieża swobodnego spadania - mega adrenalina!)
- laserowy tor przeszkód dla dzieci i dorosłych
- chatka Baby Jagi na kurzej łapce, piernikowy domek Jasia i Małgosi
- wioska neadertalczyków + animatroniczne mamuty
- ludzik z klocków wysoki na 3,5 m, mini młyn (5 metrów) z wagonikami
- wioska jaskiniowców (Flinstonowie zapraszają)
- animatroniczne mamuty
- obrazy 3D - wystawa

oraz inne ciekawostki + oczywiście bogatą ofertę gastronomiczną.Park Linowy Malborkstones MalborkDino Park Malbork to największa po Zamku atrakcja w mieście i okolicach!


Czynne: maj-październik - tutaj           Ceny biletów - są tutaj
Oferta dla grup zorganizowanych i wycieczek szkolnych - jest tutaj


Dino Park Park Ruchomych Dinozaurów i Rozrywki
Malbork, ul. Parkowa, tel. 55 30 70 700, tel. 55 30 70 800
www.dinopark.malbork.pl
Jumpy Park największy park linowy w Polsce


Jumpy Park - największy w Polsce park linowy - w którym znajdziemy 2,5 kilometra tras linowych - zbudowanych na solidnych drzewach, z wiszącyni podestami. Linowy świat gwarantuje niezapomniane przeżycia i przyjemną adrenalinę. Świetna rozrywka jest tutaj dostępna praktycznie przez cały rok. Do wyboru jest 10 tras o różnym stopniu trudności - przygotowanych tak, aby niezależnie od wieku i sprawności, każdy mógł znaleźć przygodę na miarę swoich możliwości.


Jumpy Park oferuje unikalne w Polsce rozwiązanie - Himalaje na Zuławach -  14 punktów do zdobycia, opatrzonych nazwami 14 ośmiotysięczników - tzw. Korony Himalajów i Karakorum. "Szczyty", umiejscowione na najwyższych drzewach, można zdobywać różnymi drogami linowymi, co zapewnia bardzo kreatywną rozrywkę i pozwala sprawdzać różne warianty dojścia. Małe Himalaje, odpowiedznie do swoich możliwości, mają także dzieci.


Dodatkowe atrakcje Jupy Parku:


Jumpy Park Malbork plac zabaw- strzelnica, gdzie możemy wypróbować łuki, karabinki i paintballa
- plac zabaw dla dzieci (min. zamek dla dziec)
- plac fitness (silownia na wolnym powietrzu)


Czynne codziennie: 11.00 - 20.00.                Cennik - jest tutaj
Malbork, ul. Parkowa,    tel. 603 81 80 80,    tel. 603 691 272
www.jumpypark.pl


Obiekt posiada certyfikaty bezpieczeństwa PZA - Polskiego Związku Alpinizmu i FIAA - Międzynarodowej Federacji Towarzystw Alpinistycznych. Goście korzystają z naszej polisy O.C. ( T.U. Alianz Polska) • OSTRZYCE - Park linowy Stolem na Kaszubach


Park linowy zbudowany przy Cetrum Rekreacji U Stolema składa się z dwóch tras (o różnym stopniu trudności) mających w sumie długość ok. 300 metrów i zawierających 20 przeszkód (m.in tyrolkę).Park linowy Stolem - Ostrzyce

Różnica poziomów sięga 30 metrów, a z najwyżej położonego podestu rozciąga się wspaniała panorama na Jezioro Ostrzyckie - to trzeba zobaczyć samemu!
Z parku mogą korzystać wszystkie osoby mające minimum 8 lat i 140 cm wzrostu. Dzieci do lat 14 - pod opieką dorosłych. Więcej zdjęć parku oraz mapa satelitarna - jest tutaj
Dodatkowe atrakcje U Stolema to: mini golf, rejsy statkiem po jeziorze, mini zoo, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plaża z kąpieliskiem, boiska sportowe. Centrum Rekreacji oferuje również noclegi: domki, pokoje,  apartamenty oraz camping nad Jeziorem Ostrzyckim.

Ostrzyce,
ul. Droga Kaszubska 8A, tel. 58 684 18 77
www.ustolema.pl • POMLEWO - Park przygody w okolicach Gdańska (dla firm i grup) 


Hotel Kozi Gród**** dzięki swojej lokalizacji oraz zapleczu zapewnia szeroki wybór atrakcji integracyjnych, które dopasowujemy do potrzeb konkretnej grupy. Gwarantowany brak nudy i moc wrażeń!


Gry i zabawy team buildingowe są doskonałym sposobem, aby nauczyć pracowników wzajemnego zaufania, wspólnego działania dla dobra grupy, umiejętności analitycznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz doskonalenia komunikacji. Oferujemy szereg zabaw Team Building'owych zarówno w formie rywalizacji jak i współpracy.
Zajęcia TeamBuilding mogą odbywać się zarówno w terenie jak i wewnątrz budynku.
Szukającym mocnych wrażeń i sportowych wyzwań oferujemy wyjątkowe atrakcje:


- paintball,Hydrozorbing na Kaszubach - Park Rozrywki przy Hotelu Kozi Gród
- offroad,
- gry i wyścigi scenariuszowe,
- warsztaty i wyzwania grupowe,
- ognisko z pieczeniem kiełbasek


 i wiele innych.


Przygotowana przez nas oferta to idealny pomysł na imprezę integracyjną lub niebanalny przerywnik szkolenia.
Dostosowujemy program do indywidualnych potrzeb grupy, tak by doskonalić pożądane umiejętności i zintegrować zespół.
Więcej informacji - jest tutaj

Pomlewo, ul. Leśników 3
tel. 58 692 07 80, tel. 603 487 070 • RUMIA - Lemur Park - rozrywka, edukacja, zabawa


W Rumi Czeka na Was interaktywne zoo, w którym poznacie surykatki, nakarmicie kangura, pogłaszczecie przesympatyczne lemury, a najodważniejsi zrobią sobie zdjęcie z wężem! A to dopiero wstęp do rozlicznych, innych atrakcji Parku. Eksponaty z prehistorii, tablice edukacyjne oraz gród rycerski przeniosą Gości w przeszłość, którą można zobaczyć z bliska. Dzieci nauczą się strzelać z łuków oraz władać mieczem - poznając przy tym zwyczaje rycerskie.
Po części edukacyjnej na uczestników czeka część rozrywkowa, a w niej m.in.:


• Labirynt Minotaura,Lemur Park RUMIA atrakcje
• Pokój zagadek,
• Minigolf,
• Strefa ogromnych klocków,
• Dmuchańce, trampoliny
• Elektryczne samochodziki
• Drewniane gry XXLw
• oraz udogodnienia dla grup zorganizowanych

Lemur Park
Rumia, ul. Kosynierów 74b
(wejście od ul. A. Formeli - 100 m od przystanku "Zapolskiej")
Kontakt: tel. 500 061 285, tel. 500 061 315
e-mail: kontakt@lemur-park.pl
www.lemur-park.pl
Aktualności na FB - są tutaj • SŁAWUTÓWKO - Park Ewolucji - Jurajski Park Rozrywki


 W naszym parku poznasz prehistorię Ziemi i spędzisz niezapomniane chwile. Atrakcje parku bardzo pobudzają wyobraźnię i szczególnie są polecane dla dzieci. Odwiedziny tutaj są dobrą lekcją historii Jurajski Park Rozrywki - Sławutówko - pomorskiei zarazem wspaniałą zabawą.
Bilet wstępu obejmuje wszystkie atrakcje parku rozrywki.

Dla szkół i grup zorganizowanych odwiedzających Sławutówko została przygotowana specjalna oferta. Proponuje m.in asystę przewodnika, lekcje edukacyjne oraz warsztaty manualne. Więcej - jest tutaj
Rezerwacje grup prosimy dokonywać pod nr tel. +48  783 200 400
lub przez e-mail - tutaj

 W Parku Ewolucji znajdują się:


  • NOWOŚĆ 2021 - ROLLERCOASTER DRAGON - łagodna kolejka rodzinna - 400 m długości, do 40 km/godz. Więcej...


  EGIPT SHOW – PIRAMIDA,
  • MUZEUM EGIPSKIE -
poznaj niezwykle intrygującą kulturę jednej z najstarszych cywilizacji!w
 
STONEHENGE - replika najstarszych megalitów wykonana w skali 1:1
  OBRAZY PREHISTORII - Wystawa Ewolucji Człowieka, przedstawiająca 11 scen z życia najdawniejszych przodków człowieka (od kwietnia)
  SEANS KINOWY 7D - Pierwsza cywilizacja - Piramidy - Seans w technologii 7 d z udziałem Mumii. (od lipca)
  
   KINO PREHISTORYCZNE, zabawny wygadany dinozaur (Seans 15 min.)
    BATYSKAF, podwodna podróż, oparta na  nowoczesnej technologii (Seans 13 min.)
    KRAINA DINOZAURÓW, pierwsi mieszkańcy lądu w naturalnych rozmiarach
    ŚWIAT CZŁOWIEKA PIERWOTNEGO, sceny polowań na mamuty oraz walki o ogień
    JASKINIOWE MIASTECZKO, postacie Flinstonów i pojazdy jaskiniowców
    DINO POCIĄG - specjalna kolejka
    PLAC ZABAW (domki ze zjeżdżalniami, domek z  kulkami, tory zręcznościowe)
    Punkty gastronomiczne
    Sklep zpPamiątkami


Katalog dla szkół, wycieczek - jest tutaj Atrakcje dla dzieci Park Ewolucji
Oferta przewodnika, warsztaty, lekcje - jest tutaj
Aktualności na Facebook - są tutaj


Park Ewolucji
Sławutówko 14,  84-122 Żelistrzewo
(9 km od Redy, 7 km od Pucka)
tel: +48 783 200 400
www.parkewolucji.pl
e-mail: biuro@parkewolucji.pl • SŁUPSK - Centrum Leśny Kot i Dolina Charlotty (okolice Słupska)


     Leśny Kot - zapraszamy do parku rozrywki w Słupsku, którego dłuższa nazwa brzmi "Centrum Edukacji, LEŚNY KOT - park rozrywki SłupskRekreacji i Promocji Miasta Słupska". Ta urokliwa część Lasku Północnego o ponad 120 letniej historii na powrót kojarzy się z przyjemnym wypoczynkiem. Można tutaj spędzić czas aktywnie i na luzie, smacznie zjeść, przenocować i zabawić się - tak indywidualnie jak i ramach grupy zorganizowanej. Szczegółowe propozycje i scenariusze zabaw - są udostępniane na życzenie.
Leśny Kot zaprasza na szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych:

park linowy - jeden z największych w Polsce: 5 tras linowych + 2 szkoleniowe, tyrolka o długości 210, ścianka wspinaczkowa, ponad 130 atrakcji.
Chata i Labirynt Czarownicy (dla najmłodszych) - zawieszony nad ziemiąAtrakcje dla dzieci Słupsk - Leśny Kot
Fikolandia - wielki, dmuchany plac zabaw
Ptaszarnia - woliery z ptakami ozdobnymi i rzadkimi
Zwierzyniec - mini zoo
Pump track - pagórkowaty tor przeszkód dla rowerzystów, dostępny dla różnych grup wiekowych, także dla maluchów z rowerkami biegowymi
Leśniczówka - punkt gastronomiczny (m.in dania dla dzieci i duży wybór deserów :-) oraz kameralny hostel z tanimi noclegami w odrestaurowanym, zabytkowym budynku dawnej restauracji Waldkater. Odbywają się tutaj liczne imprezy okolicznościowe - m.in wesela, przyjęcia, bankiety. 


Centrum Edukacji, Rekreacji i Promocji Miasta Słupska Leśny Kot
Słupsk, ul. Bauera 14, GPS: N: 54* 47` 85" / E: 17* 05` 43"
tel. +48  669 911 252, tel. +48 601 622 683
Facebook - jest tutaj

e-mail: info@lesnykot.pl
Dolina Charlotty - fokarium, ZOO, Wodne Safari, Festiwal Legend Rocka ...


Dolina Charlotty - wyjątkowe miejsce na mapie Pomorza, Polski, a nawet Europy. Na 100 hektarach Dolina Charlotty atrakcje rozrywkizielonych terenów z malowniczym jeziorem i wyspą znajduje się ogromna ilość atrakcji dla dzieci i dorosłych. Można tu spędzić wiele ciekawych dni, a hotelowy kompleks SPA zapewni luksusowy wypoczynek o każdej porze roku. Wyjątkowe są także koncerty w ramach dorocznego Festiwalu Legend Rocka.
Zapraszamy do Doliny Charlotty:


    ZOO Charlotta - ogród zoologiczny posiada 50 gatunków zwierząt
    Wodne Safari - jedyne w Europie - rejs między wyspami z wizytą u lemurów
    Kraina Bajek - bajkowe postacie, domki, itp.
    Fokarium - pokazy karmienia fok, widowiskowe zabiegi pielęgnacyjne
    Motylarnia - motyle z najdalszych zakątków Ziemi
    Dmuchany park rozrywki - ponad 20 dmuchańców, basen z łódkami i inne atrakcje
    Jazda konna - dla jeźdźców na każdym poziomie umiejętności (szkółka)
    Restauracja na wyspie - Gościniec - poleca m.in pyszne dania z ryb
    Resort & SPA - baseny, sauny, łaźnie, jacuzzi, fitness
    SPA BALI HAI - luksusowe gabinety i profesjonalny personel
    Kręgielnia - 2 nowoczesne tory do gry w kręgle
    Bilard - Rock Pub zaprasza!
    Sezonowy plac zabaw dla dzieci - duże dmuchańce
    Sala gier - m.in symulatory, piłkarzyki i inne
    2 sale zabaw dla dzieci - małpi gaj, zjeżdżalnia, basen z piłeczkami
    Trasy biegowe i crossowe - na terenie Doliny i w okolicy
    Wypożyczalnia łódek, kajaków, rowerów wodnych
    Wędkowanie - łowisko Jezioro Zamełowskie
    Amfiteatr - koncerty Festiwalu Legend Rocka, występy kabaretów


Dolina Charlotty Resort & SPA
Strzelinko 14 (między Słupskiem a Ustką), 76-200 Słupsk
Recepcja Hotelu: tel. 59 847 43 00
Rezerwacje (min fokarium) tel. 59 847 43 41
ZOO: tel. 667 709 221
Restauracja Gościniec: tel. 59 847 43 59
Jazda konna: tel. 667 7095 329
Wędkowanie: tel. 691 566 068
www.dolinacharlotty.pl
rezerwacja@charlotta.pl • STRYSZA BUDA - Kaszubski Park Miniatur i Gigantów, Kaszubski Gracik


Zapraszamy do wyjątkowego Parku na Kaszubach, a może i w Polsce!Kaszubski Park Miniatur i Gigantów


Kaszubski Park Miniatur gromadzi ponad 70 pieczołowicie wykonanych miniatur najbardziej rozpoznawalnych budowli ze świata, Polski, w tym w szczególności - z regionu Kaszub. Zastasowana wspólna skala 1:25, w jakiej są wykonane wszystkie makiety, pozwala na ciekawe porównanie wielkości oryginałów.
Zwiedzający Park natrafią także na inne ciekawostki: Zamek Strachu, Gabinet Śmiechu oraz Bajkowa Kraina z postaciami (ponad 60 figur) bohaterów słynnych bajek.


Wśród udogodnień dla turystów są m.in bezpłatny parking, sklepik, gastronomia z WC, plac zabaw dla dzieci itp.

Kaszubski Park Gigantów zmienia perspektywę o 180 stopni wprowadzając w świat przedmiotów i figur dla odmienności w nadludzkim rozmiarze. Są tu modele ogromnych owadów, ryb i ptaków, a także zwariowanych krasnali w rozmiarze XXL. Wśród ciekawostek jest m.in klasyczny monster truck oraz oryginalny samolot Tu-134 (o długości blisko 40 metrów), który można zwiedzać włącznie z kabiną pilotów.
Bardzo chętnie fotografowane są także olbrzymie przedmioty codziennego użytku. Więcej...

Kaszubski Gracik - jest unikalną wystawą przeróżnych pojazdów - bajkowych i filmowKaszubski Park Miniatur - park rozrywki Strysza Budaych - w skali 1:1. W tym wyjątkowym miejscu zgromadzono już kilkadziesiąt różnych pojazdów i modeli. Część z pewnością zainteresuje dzieci, część zaś przyciągnie uwagę fanów motoryzacji. Zebrane auta - oryginalne i zrekonstruowane - są podzielone na kilka kategorii, w tym:

słynne pojazdy z bajek i baśni
kultowe samochody z czasów PRL
nietypowe pojazdy filmowe
krążowniki szos z hollywoodzkich produkcji. Więcej o Parku...


Kaszubski Park Miniatur, Park Gigantów, Kaszubski Gracik
Mirachowo - Strysza Buda, ul. Kartuska 30
tel. 505 136 658, 502 499 106
www.kaszubskiparkminiatur.com.pl
e-mail: KaszubskiParkMiniatur@wp.pl • USTKA - 2 parki nad morzem:  MEGALANDIA oraz NA WYDMIE


MegaLandia to Rodzinny Park Rozrywki, w któym występują ogromne przedmioty. Jest to zasługa tutejszego Czarodzieja Megaliusza, który uwielbia powiększać różne rzeczy. Efekty jego pracy możemy podziwiać podczas spaceru zaczarowaną ścieżką. Po drodze trafimy na ogromne przedmioty, np. ogromne okulary, wielki kawałek tortu, olbrzymią suszarkę do włosów czy wielkiego misia Mega Tulisia. Ten ostatni ma szczególne powodzenie w zakresie przytulania...

W MegaLandii czas płynie bardzo przyjemnie i małym, i dużym gościom.  Kolejne atrakcje Parku Rozrywki to m.in:


• Drewniane Meg gryMegaLandia Ustka park rozrywki nad morzem
• Cymbergaj,
• Flipery,
• Wielkie domino,
• Jenga i wiele innych
• Siedmio dołkowe pole do mini golfa
• Mega wielkie klocki
• Mega dmuchane zamki i zjeżdżalnie (w cenie biletu!)
• Mega plażę z hamakami i leżakami.

Jak na wyjątkowy Park przystało - MegaLandia ma własną, unikalną w skali Polski bajkę. Zapraszamy wszystkich ciekawych królestwa czarodzieja  Megaliusza... Wybierając się do MegaLandii, możesz każdego dnia o godz.13.00 (sprawdź kalendarz wydarzeń) zobaczyć na żywo występy artystyczne m.in.:

• Bartosz Lewandowski finalista „mam Talent”
• Pan „Baj” jego i jego spektakl „marzenie”
• Cyrk Luna nietypowe tresowane „zwierzęta”
• Pan Balonik i jego „Balonowe Show”


MegaLandia
Ustka, Osiedle Przewłoka, ul. Ustecka 8
Tel. +48 797 340 911
E-mail: park@megalandia.pl
www.megalandia.pl
Aktualności Megalandii na profilu FB - są tutaj
Godziny otwarcia - są tutaj
Uwaga - dojazd możliwy także busami elektrycznymi
przystępnej cenowo linii Eco Line - tel. tel. 668 088 744
NA WYDMIE - piękny park linowy położony nad morzem, zaledwie 50 metrów od plaży.

Park linowy Na Wydmie UstkaW  Parku  dbamy o pełne, atestowane i certyfikowane bezpieczeństwo naszych Gości. Atrakcje linowe parku zostały tak dobrane by dobra zabawa mogła łączyć i dzieci, i dorosłych, także seniorów.  Oferujemy dla Państwa 3 trasy linowe:

1. Dziecięca (od 130 cm wzrostu) - trasa długości 150 metrów liczy 15 przeszkód, m.in 2 tyrolki oraz tzw. "surfing" czyli oryginalna jazda na desce.

2. Średnia (od 150 cm wzrostu) - trasa długości 170 metrów z 17 przeszkodami. Wśród atrakcji znajdziemy pal buszmena i długą tyrolkę.

3. Wysoka (od 150 cm wzrostu) - najdłuższa trasa, zawieszona 8 metrów nad ziemią, licząca ok. 200 metrów długości i 18 przeszkód, w tym: zjazd tyrolski i dziki skok Tarzana na siatkę.

Park linowy "Na Wydmie" jest czynny w sezonie - od końca kwietnia do połowy września.
Ustka, ul. Wczasowa, tel.  695 444 219, dojazd i więcej zdjęć - jest tutaj • WŁADYSŁAWOWO - Lunapark Sowiński- wesołe miasteczko


 Wesołe miasteczko we Władysławowie należy do największych w Polsce; jest symbolem wakacyjnej, dobrej rozrywki nad morzem dla każdego. Rodziny z dziećmi, single, pary i grupy przyjaciół znajdują tutaj co roku nowe atrakcje, a nieskrępowana atmosfera sprzyja pełnemu relaksowi.


Świetna lokalizacja lunaparku nad morzem, u nasady Mierzej HelskieWesołe miasteczko nad morzem Władysławowoj pozwala podziwiać malownicze krajobrazy morza i Zatoki Puckiej z wagoników młyna widokowego.
Doświadczony personel, dbający o bezpieczeństwo Gości, podpowie i doradzi, która z rozlicznych rozrywek jest odpowiednia np. do wieku zainteresowanego dziecka czy młodzieńca. Zapraszamy do Lunaparku Sowiński i proponujemy ponad 30 atrakcji:


kolejka górska TAJFUN (sięga prawie 4 piętra 13 m wysokości), koło widokowe (powyżej 7 piętra), Condor (przeciążenia 3G), CRAZY TOWER, Splash shake, ósemkowy tor gokartowy, współczesna wersja klasycznej ŁAŃCUCHOWEJ, karuzela wiedeńska, jedyna w Polsce i Europie wystawa holografii, zamek strachu, Booster, Bungee Ejection i wiele, wiele innych.


 Jak widzicie w Lunaparku Sowiński można spędzić niejeden dzień, dlatego na miejscu jest możliwość posilenia się w małej gastronomii. A Park rozrywki nad morzem Władysławowona chętnych czeka również loteria fantowa.
We Władysławowie wypoczywamy, bawimy się i chętnie tu wracamy!
Zapraszamy serdecznie i życzymy wspaniałych wrażeń z ponad 40 atrakcji!

Lunapark Sowiński
Władysławowo, ul. gen. Hallera, tel: 502 524 226
www.lunapark-sowinski.com.pl
e-mail: waldeksowinski@wp.pl
FB: www.facebook.com/Lunaparksowinski

Pomorskie Parki Rozrywki - Człuchów,  Gdańsk, Gdynia, Dębki, Elbląg, Jastarnia, Jurata, Krynica Morska, Łeba, JUMPCITY Gdynia Park TrampolinMalbork, Ostrzyce, Pomlewo, Sławutówko, Słupsk, Stegna, Strzelinko, Szymbark, Ustka, Władysławowo -FUN ARENA Gdańsk - największy park rozrywki tu jest zabawa!!!


★ Atrakcje turystyczne w pomorskim - są tutaj


Laughing Parki rozrywki na Pomorzu Laughing