Gokarty - tory kartingowe - Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot - pomorskie - Chojnice, Człuchów, Łeba, Pszczółki, Władysławowo

  • miejscowość : Trójmiasto, Kaszuby, pomorskie
  • ulica : Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Kosakowo, Łeba, Pszczółki, Sopot, Władysławowo
A A

Gokart Sodi GT5 - Karcenter SopotGokarty - małe, niskie pojazdy napędzanymi silnikami spalinowymi (lub elektrycznymi) - to jest to! Właśnie na torze kartingowym zaczynał swoją karierę polski mistrz kierownicy Robert Kubica.


Jazda gokartem łatwo może wciągnąć - ze względu na mocne wrażenia przy zapewnionym bezpieczeństwie. Aspekt praktyczny również może pociągać, bowiem nabyte doświadczenia (szczególnie na torach odkrytych) pomagają w jeździe samochodem zwykłej drodze.


Najszybsze gokarty w Trójmieście i na Pomorzu - Sodi RX7 - są oferowane przez sopocki KartCenter. Wspaniałe maszyny czołowego producenta kartów na świecie, firmy Sodikart, z silnikiem Hondy o pojemności 390 ccm i mocy 14 KM, mogą osiągnąć prędkość do 110 km na godzinę!
Aby wypróbować tego demona szybkości warto się udać na specjalny tor Kartcenter w Sopocie. W Pszczółkach koło Gdańska znajduje się z kolei najdłuższy tor kartingowy (1047 metrów).


Tory gokartowe Trójmiasto - GDYNIA SOPOTTrójmiasto oferuje tory gokartowe w kilku miejscach:
Gdańsk - Indoorkarting i KartCenter (kryte - halowe) i PitStop (odkryty)
Gdynia - Kosakowo - KartCenter (odkryty)
Sopot - KartCenter (odkryty)


Inne pomorskie tory kartingowe znajdują się w miejscowościach:
Chojnice - Canpol (kryty - halowy)
Człuchów - Canpol (odkryty)
Łeba - Power Park (odkryty)
Pszczółki koło Gdańska  
Władysławowo - (tor odkryty)             Opisy torów - są poniżej


Pomorskie gokarty!  • CHOJNICE - Canpol Extreme - kryty tor kartingowy


CANPOL EXTREME CENTER - megadawkę adrenaliny zapewnia w tym miejscu dwukierunkowy tor o długości 35Canpol Exreme Center0 metrów z super posadzką i profesjonalnymi bandami bezpieczeństwa. Całość jest urządzona w hali o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych. Dodatkowych wrażeń dostarcza sceneria miasta przygotowana przez jednego z najlepszych, polskich graficiarzy. Kierowcy mijają manekiny oraz uliczną sztukę grafitti z prędkościa nawet 60 km/h. A to wszystko przy publiczności, która może obserwować sportowe zmagania z górnego tarasu.


Do dyspozycji kierowców są gokarty szwedzkiej firmy CaroliGokarty Chojnice Canpol Extreme Center. Tor kartingowy Canpol Extreme Center posiada także specjalne, wolniejsze gokarty dla dzieci oraz gokart podwójny - idealny dla rodzica z dzieckiem, które nie ukończyło jeszcze 7 roku życia i nie może poruszać się jeszcze na naszym torze. 

Chętni mogą rywalizować ze sobą podczas wyścigów i na bieżąco kontrolować wyniki na tablicy. Canpol regularnie organizuje turnieje, grand prix i inne zawody. Na torze organizowane są również ligi kartingowe zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.


Halowy tor w Chojnicach ma także dodatkowe atrakcje - bumper cars oraz crazy cart.
Więcej o torze, cennik, itp. na FB.


Canpol Extreme Center
Tel. rezerwacje 728 417 027  • CZŁUCHÓW - Canpol Racing


Canpol Człuchów gokarty ZOO hotel


Tor kartingowy Canpol Racing -posiada powierzchnię 3 tysięcy metrów kwadratowych i zapewnia odpowiednie emocje wszystkim fanom wyścigów samochodowych bez względu na wiek. Tor o długości ok. 600 metrów został zbudowany przy użyciu ok. 4 tysięcy opon. Tutaj liczy się i technika, i szybkość  Na prostej o długości 110 metrów można osiągnąć prędkość nawet 70 km/godz. Kierowcy mają zapewnione na miejscu bezpieczne, obowiązkowe kaski w różnych dostępnych rozmiarach, a także obowiązkowe kominiarki oraz protektory na szyję dla najmłodszych.


Do dyspozycji Klientów jest 12 gokartów SodTor gokartowy Człuchów CANPOL Odejewskii SR5 o mocy 9 KM, które mogą rozwinąć maksymalną prędkość do ok. 60–70 km/h.  Młodzi fani motoryzacji również znajdą sprzęt dla siebie. Dla chętnych od 7 roku życia i min. wzroście 130 cm, przygotowano specjalne gokarty dla dzieci fimy SODI, które można rozpędzić do 30–40 km/h. Cena jazdy 9 minut - już od 30 zł


Dodatkowo dostępne są tutaj 3 gokarty podwójne (dorosły+dorosGokarty dwuosobowe Canpol Odejewskiły, dorosły+dziecko). Te maszyny świetnie sprawdzają się w momencie kiedy pojawiają się dzieci, które obawiają się, bądź nie mogą jeszcze same poruszać się na torze.
Posiadamy także 4 gokarty o mocy 13 KM, które są przeznaczone wyłącznie dla klientów, którzy wykażą się umiejętnościami na gokartach o mocy 9KM.
Na wielkiej tablicy na bieżąco podczas wyścigu można oglądać swoje rezultaty, które wyświetlają się wraz ze zdjęciem kierowcy.Canpol Odejewski gokarty Człuchów
W sezonie odbywają się tu ligi kartingowe SWS dla dorosłych oraz ligi kartingowe dla dzieci od 7 do 12 roku życia.


Canpol Racing - tel. 728-417-017, tel. 608 377 777  • GDAŃSK - Indoorkarting - halowy tor kartingowy


Zapraszamy na gokarty w Gdańsku o każdej porze roku - bez względu na pogodę!

Największy w Trójmieście i na Pomorzu halowy tor kartingowy usytuowany jest na drugim poziomie podziemnego parkingu kompleksu Multikina w Gdańsku Wrzeszczu przy Al. Zwycięstwa 14 (patrz mapa satelitarna poniżej)

W zależności od konfiguracji (układ jest zmieniany coGokarty Gdańsk - halowy tor kartingowy - Indoorkarting 6 miesięcy) tor ma długość od 420 do 450 metrów. Oferowane gokarty w Gdańsku to 10 pojazdów uznanego, francuskiego producenta SODI. Mocne silniki Hondy - 6,5 KM, (poj. 200 cm3) - zapewniają odpowiednie wrażenia, a system pomiaru czasu firmy Cut Time gwaranuje dokładność wyników.
Mamy także gokarty dla dzieci (minimalny wzrost 130 cm) firmy Caroli Minihammer z silnikami Hondy o pojemności 120 cc i mocy 4 KM.

Cały obiekt jest odpowiednio wentylowany i zabiezpieczony, także pod względem PPOŻ. Od 16 lat gwarantujemy maksymalną adrenalinę i rozrywkę na najwyższych obrotach na naszym krytym torze w Gdańsku.

Na torze obowiązuje przestrzeganie podanego regulaminu (Gokarty Gdańsk - tor kartingowy IndoorKartingm.in. minimalny wzrost kierowcy to 150 cm) i w przypadku młodzieży pisemna zgoda rodziców.

Czynne: zwykle pon.- pt.: 14.00-22.00 - so -nd.: 12.00 - 22.00 rezerwacje toru: do godz.18, co najmniej na godzinę i przynajmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. 
Rezerwacja toru - jest tutaj        Aktualności, promocje na FB - są tutaj


Indoorkarting - tel. 601 532 280, tel. 794 521 241, Gdańsk, Al. Zwycięstwa 14
info@indoorkarting.pl
www.indoorkarting.pl  • GDYNIA - KOSAKOWO - KartCenter w Galerii Szperk


Gokarty w Gdyni - KartCenterSpecjalnie zaprojektowana przestrzeń recepcyjna nawiązuje do stanowiska pit-stopu znanego z wyścigów światowych marek samochodowych. W ten sposób, juz od wejścia można poczuć atmosferę pasjonujących sportów motorowych.
Tor kartingowy w Gdyni ma długość 325 metrów. Jest wyposażony w komputerowy, nowoczesny pomiar czasu, zsynchronizowany z sygnalizacją świetlną. Specjalna tablica świetlna dla kierowców pozwala na bieżącą weryfikację czasu okrążenia.
Gokarty dostępne w Gdyni:


• Sodi GT5R 200 CC,
• LR4 160 CC (od 7 lat i wzrostu od 135 cm)
• podwójny gokart 2Drive 270 CC (możliwość przejazdu rodzica z dzieckiem lub osoby

KartCenter Galeria Szperk
Kosakowo, ul. Płk. St. Dąbka 338


 Godziny otwarcia - są tutajGokarty Gdynia KartCenter Kosakowo
Cennik (jazda, wynajem toru, inne) - na telefon
Rezerwacje dla grup*: tel. +48 514 601 446, +48 692 277 978
*Indywidualne przejazdy nie wymagają rezerwacji.
Dojazd - dane GPS: 54.56'37.01" - 18.48'41.02"
e-mail: info@kartcenter.pl
www.kartcenter.pl/gdynia  • ŁEBA - Power Park Łeba - gokarty nad morzem


Gokarty nad morzem - tor gokartowy Power Park ŁebaProfesjonalny tor gokartowy, o długości ok. 400 metrów, posiada profilowane zakręty, bandy zabezpieczające  oraz ogrodzenie. Unikalny kształt toru sprawia, że jazda po nim wyzwala dużą adrenalinę i przypomina rywalizację formuł wyścigowych. Tor wyposażony jest w system pomiaru czasu oraz system świateł sygnalizacyjnych. Dla kibiców – trzy mostki widokowe nad torem

Do dyspozycji jeżdżących są gokarty firmy SODI RX7 SchumiKart z silnikami 200 cc oraz 6.5 KM. Gokarty posiadają regulowane fotele co pozwala na korzystanie z nich zarówno przez starsze dzieci jak i dorosłych. Obsługa toru zapewnia również kombinezony (także przeciwdeszczowe) oraz certyfikowane kaski.


Łeba, ul. Nadmorska 27Power Park Łeba - gokarty nad morzem są super!
tel. 603 555 285
tel. 607 177 037
tel. 605 588 498  • SOPOT - gokarty w centrum Trójmiasta


Gokarty KartCenter SOPOTKartCenter - to jeden z liderów polskiego rynku kartingowego, działający od 2008 roku i posiadający obecnie 2 tory gokartowe - w Sopocie oraz Gdyni. Jako oficjalny Patner i tor z gokartami  światowej marki SodiKart - organizuje ligę międzynarodowych wyścigów Sodi World Series. Prowadzi także kursy nauki jazdy na gokartach.

Filozofia KartCenter bazuje na ciągłej dbałości o najwyższą jakość usług, sprżętu oraz standardów bezpieczeństwa. Połączenie nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz specjalne konfiguracje torów dają w efekcie wyjątkowe wrażenia z jazd i rywalizacji.
Tor goikartowy SOPOT - most i tunelPrzy takim  podejściu do sportu motorowego, kierowcy na torach KartCenter mogą poczuć klimat nawiązujący do formuły 1, a przy okazji trenować strategię, opanowanie poraz precyzję jazdy.


Walory torów gokartowych, infrastruktury i zespołu KartCenter świetnie sprawdzają się zarówno
podczas jazd indywidualnych jak i zawodów czy też wydarzeń okolicznościowych (urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, itp.) Setki udanych imprez dla firm gwarantują profesjonalizm i dobrą zabawę.


Gokarty dostępne w Sopocie:
• model Sodi GT5R 270 CC, gwarantuje wysoki komfort jazdy i możliwość rozwinięcia dużej
prędkości, którą docenią nawet najwięksi pasjonaci tego sportu;
• Sodi LR4 160 CC jest przeznaczony dla młodszych kierowców już w wieku 7 lat i wzroście od 135 cm;
• gokart Sodi 2Drive 270 CC umożliwia natomiast jazdę dwóch osób na raz i jest świetną opcją na przejazd rodzica z dzieckiem już od 3 roku życia.

Gokarty Sopot - akademia kartingu - nauka jazdyKonfiguracja toru gokartowego w Sopocie nawiązuje do prawdziwych zakrętów znanych z zawodów Formuły 1. Np. wjazd do tunelu poprzedza szeroki i długi, 180 stopniowy nawrót łudząco podobny do układu z włoskiej Monzy – „Parabolica”. Jest także sekwencja łuków inspirowana słynnym „Maggotts-Becketts-Chapel” z Silverstone Circuit w Anglii oraz techniczna karuzela zakrętów, podobną do tej z niemieckiego toru wyścigowego Nürburgring – „Karusela Caracciolla”.
Oprócz odcinków, gdzie będzie się liczyć refleks i technika, w Sopocie znajdują się takze szerokie proste dające przyjemność z prawdziwej prędkości. KartCenter powinien sprostać oczekiwaniom każdego kierowcy - i początkującego, i zaawansowanego.
Więcej o torze w Sopocie - jest tutaj


 Godziny otwarcia - są tutaj
 Cennik KartCenter Sopot (jazda, wynajem toru, inne) - jest tutaj
Rezerwacje dla grup*: tel.+48 692 277 978  
   *Indywidualne przejazdy nie wymagają rezerwacji.
Dojazd - dane GPS: 54.26'02.40" - 18.33'49.38" (wjazd od ul. 3 Maja w Sopocie)
www.kartcenter.pl  • WŁADYSŁAWOWO - tor kartingowy nad morzem


Lunapark Sowiński - to pełne rozrywki miejsce we Władysławowie, gdzie także można pojeździć na gokartach. Spalinowe pojazdy są tylko jedną z ponad 40 atrakcji jakimi mogą się zachwycać spragnieni rozrywki turyści i mieszkańcy z okolicy. Oprócz adrenaliny i różnorodnej zabawy wesołe miasteczko Sowiński zapewnia także malownicze krajobrazy. Widokowy młyn wynosi wagoniki na wysokość 25 metrów, skąd można podziwiać morze i Zatokę Pucką.


Zapraszamy na gokarty i inne szaleństwa do Lunaparku Sowiński!


Lunapark SowińskiGokarty Władysławowo Lunapark Sowiński
Władysławowo, ul. gen. Hallera, tel: 502 524 226
www.lunapark-sowinski.pl
e-mail: waldeksowinski@wp.pl
FB: www.facebook.com/Lunaparksowinski
PitStop Gdańsk tor kartingowy,  Gdańsk, tel. 731 38 38 38Tor Władysławowo gokarty


PitStop Gdynia tor kartingowy, Gdynia, tel. 792 226 588


Kartin - gokarty Słupsk - Bolesławice koło Słupska (zamknięte do odwołania)
tel. +48 666 993 652, 510 069 400


Trochę o gokartach...


Najszybsze gokarty na Pomorzu SODI RX7Gokarty nie posiadają mechanizmu różnicowego co powoduje iż koła na zakrętach kręcą się z identyczną prędkością obrotową. Z tego powodu gokarty są narażone na każdy poślizg, który wyhamowuje pojazd. Traci wówczas sens wchodzenie w zakręt z dużą (maksymalną) prędkością.
W takiej sytuacji jeszcze większe znaczenie mają odpowiednie opony - szczególnie na przedniej osi. Zbyt mocno zużyte uniemożliwiają jazdę z poślizgiem (driftem) oraz osiąganie dobrych czasów na torze.  Więcej szczegółów o tym jak jeździć by to nasz gokart był najszybszy na torze - jest tutaj

Zainteresowani kupnem gokartów do jazdy amatorskiej mogą zwrócić uwagę na firmę RK Kubica - naszego najlepszego kierowcy światowego formatu - Roberta Kubicy. Starannie zaprojektowane i wykonane powstały w wyniku współpracy ze znaną firmą kartingową Birel. Ceny - od 1600 Euro.


Do treningów zapraszamy m.in na bodaj najdłuższy w Polsce tor kartingowy w Najdłuższy tor kartingowy - Autodrom PomorzePszczółkach.


Pomorskie gokarty i tory kartingowe nad morzem, w Trójmieście i na Kaszubach!