Gokarty - tory kartingowe - Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot - pomorskie - Chojnice, Człuchów, Łeba, Pszczółki, Władysławowo

  • miejscowość : Trójmiasto, Kaszuby, pomorskie
  • ulica : Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Kosakowo, Łeba, Pszczółki, Sopot, Władysławowo
A A

Gokart Sodi GT5 - Karcenter SopotGokarty - małe, niskie pojazdy napędzanymi silnikami spalinowymi (lub elektrycznymi) - to jest to! Właśnie na torze kartingowym zaczynał swoją karierę polski mistrz kierownicy Robert Kubica.


Jazda gokartem łatwo może wciągnąć - ze względu na mocne wrażenia przy zapewnionym bezpieczeństwie. Aspekt praktyczny również może pociągać, bowiem nabyte doświadczenia (szczególnie na torach odkrytych) pomagają w jeździe samochodem zwykłej drodze.


Najszybsze gokarty w Trójmieście i na Pomorzu - Sodi RX7 - są oferowane przez sopocki KartCenter. Wspaniałe maszyny czołowego producenta kartów na świecie, firmy Sodikart, z silnikiem Hondy o pojemności 390 ccm i mocy 14 KM, mogą osiągnąć prędkość do 110 km na godzinę!
Aby wypróbować tego demona szybkości warto się udać na specjalny tor Kartcenter w Sopocie. W Pszczółkach koło Gdańska znajduje się z kolei najdłuższy tor kartingowy (1047 metrów).


Tory gokartowe Trójmiasto - GDYNIA SOPOTTrójmiasto oferuje tory gokartowe w kilku miejscach:
Gdańsk - Indoorkarting i KartCenter (kryte - halowe) i PitStop (odkryty)
Gdynia - Kosakowo - KartCenter (odkryty)
Sopot - KartCenter (odkryty)


Inne pomorskie tory kartingowe znajdują się w miejscowościach:
Chojnice - Canpol (kryty - halowy)
Człuchów - Canpol (odkryty)
Łeba - Power Park (odkryty)
Pszczółki koło Gdańska  
Władysławowo - (tor odkryty)             Opisy torów - są poniżej


Najnowocześniejszy tor w Polsce - otwarty w Gdańsku!


Nowy tor gokartowy Gdańsk Trójmiasto


Pomorskie gokarty!  • CHOJNICE - Canpol Extreme - kryty tor kartingowy


CANPOL EXTREME CENTER - megadawkę adrenaliny zapewnia w tym miejscu dwukierunkowy tor o długości 35Canpol Exreme Center0 metrów z super posadzką i profesjonalnymi bandami bezpieczeństwa. Całość jest urządzona w hali o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych. Dodatkowych wrażeń dostarcza sceneria miasta przygotowana przez jednego z najlepszych, polskich graficiarzy. Kierowcy mijają manekiny oraz uliczną sztukę grafitti z prędkościa nawet 60 km/h. A to wszystko przy publiczności, która może obserwować sportowe zmagania z górnego tarasu.


Jazdy odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - w obowiązkowych kaskach, które są wręczane (dostępne różne rozmiary) przed startem. Zimą kierowcy mają możliwość pobrania dodatkowo profesjonalnych rękawiczek.


Do dyspozycji kierowców są gokarty szwedzkiej firmy CaroliGokarty Chojnice Canpol Extreme Center. Tor kartingowy Canpol Extreme Center posiada także specjalne, wolniejsze gokarty dla dzieci oraz gokart podwójny - idealny dla rodzica z dzieckiem, które nie ukończyło jeszcze 7 roku życia i nie może poruszać się jeszcze na naszym torze. 

Chętni mogą rywalizować ze sobą podczas wyścigów i na bieżąco kontrolować wyniki na tablicy. Canpol regularnie organizuje turnieje, grand prix i inne zawody. Na torze organizowane są również ligi kartingowe zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.


Halowy tor w Chojnicach ma także dodatkowe atrakcje - bumper cars oraz crazy cart.
Więcej o torze, cennik, itp. na FB.


Canpol Extreme Center
Tel. rezerwacje 728 417 027
canpolextreme@odejewski.pl
www.canpolextreme.pl
Aktualności na Facebook - są tutaj  • CZŁUCHÓW - centrum rekreacji i rozrywki Canpol


Canpol Człuchów gokarty ZOO hotelCzłuchów - Canpol - centrum rekreacji, rozrywki i wypoczynku w Sieroczynie koło Człuchowa. Fantastyczne miejsce odwiedzane przez okolicznych mieszkańców a także turystów. Paczka przyjaciół, wycieczka, rodzina z dziećmi - wszyscy mogą tutaj zabawić się i w dzień powszedni, i w weekend.
W skład całego kompleksu wchodzą:

• jeden z najdłuższych w Polsce północnej - otwarty tor kartingowy - tutaj
• stacja paliw BP, restauracja, chata biesiadna z grillem
centrum motoryzacyjne (salon i serwis Opel, salon Kawasaki, salon Romet) - tutaj
• plac zabaw dla dzieci, miejsca piknikoweWONDERLAND Człuchów park rozrywki Odejewski
zoo (50 gatunków zwierząt m.in zebry, hipopotam, żubry, lwy) - tutaj
• pokoje gościnne i apartamenty - tutaj
centrum handlowe 24H (można się ubrać od stóp do głów) - tutaj
• apteka, totolotek, punkt ksero, kantor wymiany walut
• park rozrywki WonderLand

ZOO o powierzchni 7 hektarów, posiada status ogrodu zoologicznego nadaMini ZOO Człuchów - Canpol zaprasza!ny przez Ministra Ochrony Środowiska. Wstęp jest bezpłatny, a obiekt czynny praktycznie całą dobę.


Ogród zamieszkuje około 150 mieszkańców - przedstawicieli 50 gatunków zwierząt.  Do najcenniejszych należą: Tygrys Syberyjski, Lwy,  Hipopotam Karłowaty i Oryks Szablorogi.  W ZOO działa takze akwarium morskie. W sezonie letnim przygotowane są specjalne atrakcje dla dzieci:
 • karmienie zwierząt  w „Małym ZOO ”, gdzie mieszkają  m.in.: owce, kózki, lamy, osiołek, świnki wietnamskie, świnki morskie, kurki liliputki, króliki, kozy bengalskieZOO Człuchow CANPOL Odejewski
 • przejażdżka na kucyku (Polo, Gwiazdeczka, Srokacz, Bolek i Lolek)
 • plac zabaw na terenie ZOO


Restauracja: tel. 59 83 45 327, tel. 608 377 777
Organizacja imprez: 608 377 777
Więcej na www.odejewski.pl


Tor kartingowy Canpol Racing - to najładniejszy tor na Pomorzu. Obiekt posiada powierzchnię 3 tysięcy metrów kwadratowych i zapewnia odpowiedniTor gokartowy Człuchów CANPOL Odejewskie emocje wszystkim fanom wyścigów samochodowych bez względu na wiek. Tor o długości ok. 600 metrów został zbudowany przy użyciu ok. 4 tysięcy opon. Tutaj liczy się i technika, i szybkość  Na prostej o długości 110 metrów można osiągnąć prędkość nawet 70 km/godz. Kierowcy mają zapewnione na miejscu bezpieczne, obowiązkowe kaski w różnych dostępnych rozmiarach, a także obowiązkowe kominiarki oraz protektory na szyję dla najmłodszych.


Do dyspozycji Klientów jest 12 gokartów Sodi SR5 o mocy 9 KM, które mogą rozwinąć maksymalną prędkość do ok. 60–70 km/h.  Młodzi fani motoryzacji również znajdą sprzęt dla siebie. Dla chętnych od 7 roku życia i min. wzroście 130 cm, przygotowano specjalne gokarty dla dzieci fimy SODI, które można rozpędzić do 30–40 km/h. Cena jazdy 9 minut - już od 30 zł


Dodatkowo dostępne są tutaj 3 gokarty podwójne (dorosły+dorosGokarty dwuosobowe Canpol Odejewskiły, dorosły+dziecko). Te maszyny świetnie sprawdzają się w momencie kiedy pojawiają się dzieci, które obawiają się, bądź nie mogą jeszcze same poruszać się na torze.
Posiadamy także 4 gokarty o mocy 13 KM, które są przeznaczone wyłącznie dla klientów, którzy wykażą się umiejętnościami na gokartach o mocy 9KM.
Na wielkiej tablicy na bieżąco podczas wyścigu można oglądać swoje rezultaty, które wyświetlają się wraz ze zdjęciem kierowcy.Canpol Odejewski gokarty Człuchów
W sezonie odbywają się tu ligi kartingowe SWS dla dorosłych oraz ligi kartingowe dla dzieci od 7 do 12 roku życia.


Pełny cennik jazd na torze - jest tutaj


Canpol Racing - tel. 728-417-017
e-mail: canpolextreme@odejewski.pl
Więcej na www.canpolextreme.pl  • GDAŃSK - Indoorkarting - halowy tor kartingowy


Zapraszamy na gokarty w Gdańsku o każdej porze roku - bez względu na pogodę!

Największy w Trójmieście i na Pomorzu halowy tor kartingowy usytuowany jest na drugim poziomie podziemnego parkingu kompleksu Multikina w Gdańsku Wrzeszczu przy Al. Zwycięstwa 14 (patrz mapa satelitarna poniżej)

W zależności od konfiguracji (układ jest zmieniany coGokarty Gdańsk - halowy tor kartingowy - Indoorkarting 6 miesięcy) tor ma długość od 420 do 450 metrów. Oferowane gokarty w Gdańsku to 10 pojazdów uznanego, francuskiego producenta SODI. Mocne silniki Hondy - 6,5 KM, (poj. 200 cm3) - zapewniają odpowiednie wrażenia, a system pomiaru czasu firmy Cut Time gwaranuje dokładność wyników.
Mamy także gokarty dla dzieci (minimalny wzrost 130 cm) firmy Caroli Minihammer z silnikami Hondy o pojemności 120 cc i mocy 4 KM.

Cały obiekt jest odpowiednio wentylowany i zabiezpieczony, także pod względem PPOŻ. Od 16 lat gwarantujemy maksymalną adrenalinę i rozrywkę na najwyższych obrotach na naszym krytym torze w Gdańsku.

Na torze obowiązuje przestrzeganie podanego regulaminu (Gokarty Gdańsk - tor kartingowy IndoorKartingm.in. minimalny wzrost kierowcy to 150 cm) i w przypadku młodzieży pisemna zgoda rodziców.

Czynne: zwykle pon.- pt.: 14.00-22.00 - so -nd.: 12.00 - 22.00 rezerwacje toru: do godz.18, co najmniej na godzinę i przynajmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. 
Rezerwacja toru - jest tutaj        Aktualności, promocje na FB - są tutaj


Indoorkarting - tel. 601 532 280, tel. 794 521 241, Gdańsk, Al. Zwycięstwa 14
info@indoorkarting.pl
www.indoorkarting.pl
UWAGA - fani gokartów w Gdańsku, w Trójmieście i całej Polsce! Najnowocześniejszy obiekt w Polsce + światowa Gokart elektryczny SODI RSX - KartCenter Gdańskpremiera najnowszego modelu elektrycznego gokarta firmy SODI!


Elektryczna adrenalina - jest tutaj - tutaj

  • GDYNIA - KOSAKOWO - KartCenter w Galerii Szperk


Gokarty w Gdyni - KartCenterSpecjalnie zaprojektowana przestrzeń recepcyjna nawiązuje do stanowiska pit-stopu znanego z wyścigów światowych marek samochodowych. W ten sposób, juz od wejścia można poczuć atmosferę pasjonujących sportów motorowych.
Tor kartingowy w Gdyni ma długość 325 metrów. Jest wyposażony w komputerowy, nowoczesny pomiar czasu, zsynchronizowany z sygnalizacją świetlną. Specjalna tablica świetlna dla kierowców pozwala na bieżącą weryfikację czasu okrążenia.
Gokarty dostępne w Gdyni:


• Sodi GT5R 200 CC,
• LR4 160 CC (od 7 lat i wzrostu od 135 cm)
• podwójny gokart 2Drive 270 CC (możliwość przejazdu rodzica z dzieckiem lub osoby

KartCenter Galeria Szperk
Kosakowo, ul. Płk. St. Dąbka 338


 Godziny otwarcia - są tutajGokarty Gdynia KartCenter Kosakowo
Cennik (jazda, wynajem toru, inne) - jest tutaj
Rezerwacje dla grup*: tel. +48 514 601 446, +48 692 277 978
*Indywidualne przejazdy nie wymagają rezerwacji.
Dojazd - dane GPS: 54.56'37.01" - 18.48'41.02"
e-mail: info@kartcenter.pl
www.kartcenter.pl/gdynia  • ŁEBA - Power Park Łeba - gokarty nad morzem


Gokarty nad morzem - tor gokartowy Power Park ŁebaProfesjonalny tor gokartowy, o długości ok. 400 metrów, posiada profilowane zakręty, bandy zabezpieczające  oraz ogrodzenie. Unikalny kształt toru sprawia, że jazda po nim wyzwala dużą adrenalinę i przypomina rywalizację formuł wyścigowych. Tor wyposażony jest w system pomiaru czasu oraz system świateł sygnalizacyjnych. Dla kibiców – trzy mostki widokowe nad torem

Do dyspozycji jeżdżących są gokarty firmy SODI RX7 SchumiKart z silnikami 200 cc oraz 6.5 KM. Gokarty posiadają regulowane fotele co pozwala na korzystanie z nich zarówno przez starsze dzieci jak i dorosłych. Obsługa toru zapewnia również kombinezony (także przeciwdeszczowe) oraz certyfikowane kaski.


Łeba, ul. Nadmorska 27Power Park Łeba - gokarty nad morzem są super!
tel. 603 555 285
tel. 607 177 037
tel. 605 588 498  • SOPOT - gokarty w centrum Trójmiasta


Gokarty KartCenter SOPOTKartCenter - to jeden z liderów polskiego rynku kartingowego, działający od 2008 roku i posiadający obecnie 2 tory gokartowe - w Sopocie oraz Gdyni. Jako oficjalny Patner i tor z gokartami  światowej marki SodiKart - organizuje ligę międzynarodowych wyścigów Sodi World Series. Prowadzi także kursy nauki jazdy na gokartach.

Filozofia KartCenter bazuje na ciągłej dbałości o najwyższą jakość usług, sprżętu oraz standardów bezpieczeństwa. Połączenie nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz specjalne konfiguracje torów dają w efekcie wyjątkowe wrażenia z jazd i rywalizacji.
Tor goikartowy SOPOT - most i tunelPrzy takim  podejściu do sportu motorowego, kierowcy na torach KartCenter mogą poczuć klimat nawiązujący do formuły 1, a przy okazji trenować strategię, opanowanie poraz precyzję jazdy.


Walory torów gokartowych, infrastruktury i zespołu KartCenter świetnie sprawdzają się zarówno
podczas jazd indywidualnych jak i zawodów czy też wydarzeń okolicznościowych (urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, itp.) Setki udanych imprez dla firm gwarantują profesjonalizm i dobrą zabawę.


Gokarty dostępne w Sopocie:
• model Sodi GT5R 270 CC, gwarantuje wysoki komfort jazdy i możliwość rozwinięcia dużej
prędkości, którą docenią nawet najwięksi pasjonaci tego sportu;
• Sodi LR4 160 CC jest przeznaczony dla młodszych kierowców już w wieku 7 lat i wzroście od 135 cm;
• gokart Sodi 2Drive 270 CC umożliwia natomiast jazdę dwóch osób na raz i jest świetną opcją na przejazd rodzica z dzieckiem już od 3 roku życia.

Gokarty Sopot - akademia kartingu - nauka jazdyKonfiguracja toru gokartowego w Sopocie nawiązuje do prawdziwych zakrętów znanych z zawodów Formuły 1. Np. wjazd do tunelu poprzedza szeroki i długi, 180 stopniowy nawrót łudząco podobny do układu z włoskiej Monzy – „Parabolica”. Jest także sekwencja łuków inspirowana słynnym „Maggotts-Becketts-Chapel” z Silverstone Circuit w Anglii oraz techniczna karuzela zakrętów, podobną do tej z niemieckiego toru wyścigowego Nürburgring – „Karusela Caracciolla”.
Oprócz odcinków, gdzie będzie się liczyć refleks i technika, w Sopocie znajdują się takze szerokie proste dające przyjemność z prawdziwej prędkości. KartCenter powinien sprostać oczekiwaniom każdego kierowcy - i początkującego, i zaawansowanego.
Więcej o torze w Sopocie - jest tutaj


 Godziny otwarcia - są tutaj
 Cennik KartCenter Sopot (jazda, wynajem toru, inne) - jest tutaj
Rezerwacje dla grup*: tel.+48 692 277 978  
   *Indywidualne przejazdy nie wymagają rezerwacji.
Dojazd - dane GPS: 54.26'02.40" - 18.33'49.38" (wjazd od ul. 3 Maja w Sopocie)
www.kartcenter.pl  • WŁADYSŁAWOWO - tor kartingowy nad morzem


Lunapark Sowiński - to pełne rozrywki miejsce we Władysławowie, gdzie także można pojeździć na gokartach. Spalinowe pojazdy są tylko jedną z ponad 40 atrakcji jakimi mogą się zachwycać spragnieni rozrywki turyści i mieszkańcy z okolicy. Oprócz adrenaliny i różnorodnej zabawy wesołe miasteczko Sowiński zapewnia także malownicze krajobrazy. Widokowy młyn wynosi wagoniki na wysokość 25 metrów, skąd można podziwiać morze i Zatokę Pucką.


Zapraszamy na gokarty i inne szaleństwa do Lunaparku Sowiński!


Lunapark SowińskiGokarty Władysławowo Lunapark Sowiński
Władysławowo, ul. gen. Hallera, tel: 502 524 226
www.lunapark-sowinski.pl
e-mail: waldeksowinski@wp.pl
FB: www.facebook.com/Lunaparksowinski
PitStop Gdańsk tor kartingowy,  Gdańsk, tel. 731 38 38 38Tor Władysławowo gokarty


PitStop Gdynia tor kartingowy, Gdynia, tel. 792 226 588


Kartin - gokarty Słupsk - Bolesławice koło Słupska (zamknięte do odwołania)
tel. +48 666 993 652, 510 069 400


Trochę o gokartach...


Najszybsze gokarty na Pomorzu SODI RX7Gokarty nie posiadają mechanizmu różnicowego co powoduje iż koła na zakrętach kręcą się z identyczną prędkością obrotową. Z tego powodu gokarty są narażone na każdy poślizg, który wyhamowuje pojazd. Traci wówczas sens wchodzenie w zakręt z dużą (maksymalną) prędkością.
W takiej sytuacji jeszcze większe znaczenie mają odpowiednie opony - szczególnie na przedniej osi. Zbyt mocno zużyte uniemożliwiają jazdę z poślizgiem (driftem) oraz osiąganie dobrych czasów na torze.  Więcej szczegółów o tym jak jeździć by to nasz gokart był najszybszy na torze - jest tutaj

Zainteresowani kupnem gokartów do jazdy amatorskiej mogą zwrócić uwagę na firmę RK Kubica - naszego najlepszego kierowcy światowego formatu - Roberta Kubicy. Starannie zaprojektowane i wykonane powstały w wyniku współpracy ze znaną firmą kartingową Birel. Ceny - od 1600 Euro.


Do treningów zapraszamy m.in na bodaj najdłuższy w Polsce tor kartingowy w Najdłuższy tor kartingowy - Autodrom PomorzePszczółkach.


Pomorskie gokarty i tory kartingowe nad morzem, w Trójmieście i na Kaszubach!