Rejsy wycieczkowe statkiem, galeonem, łodzią motorową - po Bałtyku, Zatoce Gdańskiej, Wiśle, zwiedzanie portu. Czartery. Tramwaje wodne. Promy

 • miejscowość : Gdańsk Gdynia Hel Łeba Sopot Ustka Władysławowo
A A

Rejsy wycieczkowe statkami - z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Helu, Łeby,  Ustki iWładysławowa - dają szansę na przeżycie małej, morskiej przygody. Pozwalają także spojrzeć na ląd z innej perspektywy. Zachęcają przy tym wesołą atmosferą, którą tworzy grupa podobnych turystów. Są amatorzy żeglugi śródlądowej np. na jeziorze Żarnowieckim lub Wdzydzkim (w ogóle nie kołysze) lub przybrzeżnej (rejsy Gdańsk - Gdynia, Ustka - Łeba, Władysławowo). Są jeszcze typowo komunikacyjne połączenia tramwajem wodnym, np. Gdańsk - Hel (bardzo wygodne i szybkie - 45 min!) oraz dłuższe wyprawy promowe za granicę. Najbardziej oryginalne są jednak rejsy galeonem (patrz poniżej),  niezapomniane wyprawy o zachodzie słońca... Trójmiasto oferuje wiele takich morskich atrakcji.


 ⚓ Rejsy wycieczkowe po morzu i portach • TRÓJMIASTO - Żegluga Gdańska - regularna, wygodna i niedroga!


Tramwaje wodne i statki spacerowe 🚢 Żeglugi Gdańskiej pływRejsy turystyczne Gdynia - Żegluga Gdańskaają w Trójmieście na kRejsy wycieczkowe Zatoka Gdańska - Gdańsk Gdynia Sopot Helilku liniach lączących miasta Gdańsk, Gdynię, Sopot i Hel. Jednostki cumują przy najpopularniejszych, tłumnie odwiedzanych nabrzeżach oraz przy sopockim molo. nabrzeżach


Dostępne linie oraz ceny biletów:


Gdańsk - Hel - Gdańsk - patrz tutaj
Gdańsk - Westerplatte - Gdańsk - patrz tutaj
Gdańsk Targ Rybny - Sobieszewo (Wyspa Sobieszewska) oraz Gdańsk Żabi Kruk - Brzeźno - patrz tutaj
Gdańsk - Sopot - Gdańsk - patrz tutaj
Gdynia - Hel - Gdynia - patrz tutaj
Gdynia - Sopot - Gdynia - patrz tutaj
Sopot - Hel - Sopot - patrz tutaj • GDAŃSK - Galeon Lew  - rejsy wycieczkowe z Gdańska na Westerplatte


Tym, którzy pragną spędzić czas aktywnie, podczas wizyty Galeon Lew rejsy wycieczkowe Gdańsk Westerplattew Trójmieście proponujemy rejsy pięknymi statkami, stylizowanymi na  galeony. Na ich pokładach  znajdują się przewodnicy opowiadający o historii i zabytkach Gdańska, Porcie, Stoczni i Westerplatte. Na pokładzie galeonu Lew można posłuchać  ciekawostek także w języku niemieckim i angielskim.  Jednorazowo statkiem Lew może płynąć ponad 100 osób.


Muzyka na żywo - na pokładach galeonów Czarna Perła i LewPo dopłynięciu do Westerplatte istnieje możliwość indywidualnego zwiedzenia tego historycznego miejsca i powrotu galeonem w cenie tego samego biletu. Podczas rejsu można posłuchać muzyki szantowej oraz skorzystać z pokładowego baru.


Rejsy wycieczkowe odbywają się od kwietnia do końca października. W sezonie od godz. 10 do zachodu słońca.
Na życzenie organizowane są także rejsy czarterowe po Bałtyku i Zatoce Gdańskiej z muzyką i cateringiem. Galeony są wyśmienitym miejscem na imprezy okolicznościowe, takie jak: urodziny, imprezy integracyjne itp.


Galeon Lew cumuje w Gdańsku przy Długim Pobrzeżu i Zielonym Moście (Zielonej Bramie), u wejścia na słynny Długi Targ z Neptunem.


Rezerwacja, ceny rejsów  (Galeon Lew): tel. +48 601 629 191, tel. +48 501 571 383 • GDYNIA - rejsy wycieczkowe z Gdyni do Szwecji ⛴️


Zapraszamy na rejsy promowe i rejsy wycieczkowe po Bałtyku na statkach pasażerskich Stena Line - jednego z największych operatorów promowych na świecie.

Rejsy turystyczne Stena LinePodczas rejsu promem ⛴️  Stena Line możemy zaplanować wiele aktywności. Rozpoczynając od błogiego relaksu w Pure Nordic Spa czyli pokładowym świecie masaży i odnowy biologicznej. Miejsce to zostało stworzone z myślą o orzeźwieniu ciała i ducha. Sauny, kąpiele, masaże i zabiegi kosmetyczne sprawią, że codzienne troski odpłyną w niepamięć. Po energetycznych zabiegach i tropikalnym deszczu w programowalnych prysznicach każdy może poczuć się wspaniale.

Rejsy promem Stena LineWspaniały przypływ pozytywnej energii może też dać dyskoteka do białego rana lub taniec do muzyki granej na żywo. Ponadto na statkach Stena Spirit oraz Stena Vision warto odwiedzić sklep pokładowy, w którym kosmetyki i perfumy można kupić w cenach
nawet 30 proc. niższych niż na lądzie.
Więcej na temat oferty rejsów wycieczkowych Stena Line - jest tutaj


 


Romantyczne rejsy po Zatoce Gdańskiej to Galeon Dragon rejsy turystyczne z Gdynipropozycja cumujących w Gdyni galeonów Regina (lipiec-sierpień) lub Dragon (wrzesień - czerwiec). Galeony mają wspaniałą, 500 letnią już historię. Dzisiaj przyciągają uwagę nie złotem Inków i hukiem dziesiątek armat, ale oryginalną stylistyką, bardzo uprzejmą obsługą i odpowiednim, współczesnym zapleczem.

Szczególnie Galeon Dragon Gdynia rejsy wycieczkowe po porcie i Zatoce Gdańskiejmożemy tutaj polecić galeon Dragon, który od września do końca czerwca służy także jako pływająca, nastrojowa restauracja na wodzie. Sprawdza się również jako oryginalne miejsce na imprezę okolicznościową. Jednostka, która może zabrać na pokład do ok. 200 osób (ok. 2x więcej niż Regina) znana jest także z wieczorów salsy oraz Muzycznych Podbojów Portów Świata (imprezy taneczne)
Dragon jest wyposażony w radar pRejsy wycieczkowe czartery imprezy na statkuozwalający także na nocne rejsy czarterowe po morzu. Trójmiasto widziane z perspektywy morza zapada w pamięć!

Miejsce cumowania galeonów Dragon oraz Regina:
Gdynia, nabrzeże przy Al. Jana Pawła II (przedłużenie Skweru Kościuszki)

Rozkład rejsów wycieczkowych, ceny biletów:
tel.: +48 507 969 183
tel.: +48 785 989 183 • SOPOT - Statek Pirat - rejsy wycieczkowe i czartery


Rejsy wycieczkowe SOPOT PIRAT


Statek Pirat Sopot - rejsy turystyczne po Zatoce GdańskiejStylizowany statek wycieczkowy "Pirat" już ponad 10 lat cieszy zarówno turystów jak i mieszkańców Trójmiasta pływających po Zatoce Gdańskiej.
Pirat zaprasza na swój pokład codziennie od rana do późnego wieczora, od połowy maja do połowy pażdziernika.

Statek Pirat - bankiet na morzu podczas rejsuDegustacja pięknych krajobrazów podczas rejsu - w połączeniu z możliwością skosztowania polskiego i śródziemnomorskiego menu wykwintnej restauracji pokładowej - to wyśmienita mieszanka. Klimat wakacyjnej podróży zapewnia także kawiarnia kusząca aromatem kawy i smakiem pysznych deserów. Spragnionych pasażerów zapraszamy do drink baru.

Statek Pirat Sopot rejsy wycieczkoweStatek Pirat łączy tradycyjną oprawę z nowoczesnym wyposażeniem, pozwalającym na komfortową organizację imprez - przy pełnym, certyfikowanym bezpieczeństwie. Jego walory doceniło już wiele renomowanych firm oraz instytucji.

Rejsy wycieczkowe z SopotuPirat może zabrać na swój pokład do 188 pasażerów. W swojej ofercie ma 40 minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej (z Sopotu) oraz czartery (także z Gdyni lub Gdańska). Dużym zainteresowaniem cieszą się nocne wyprawy połączone z bankietami lub imprezami tematycznymi. Romantyczny zachód słońca jest również wspaniałym, niezapomnianym doznaniem...


Niewątpliwą atrakcją dla wszystkich melomanów są organizowane na pokładzie Statku Pirat cykliczne spotkania z muzyką szantową na żywo. Więcej informacji na temat koncertów  szantowych - na telefon.


Kontakt: tel. 724 24 24 81
Miejsce cumowania statku: główka molo w Sopocie
Więcej informacji (ceny biletów, aktualne oferty) - na telefon • ELBLĄG - Statek ELWINGA - rejsy po Zalewie Wiślanym - do Gdańska itd


Zapraszamy na rejsy wycieczkowe m.in z Elbląga do Gdańska oraz po Zalewie Wiśllanym.
Elwinga jest stylowym oldtimerem, który został zbudowany w 1926 w Holandii. Jednostka,  pierwotnie jako barka motorowa "Riepel", pływała pomiędzy Wyspami Fryzyjskimi, służąc turystom do obserwacji fok i spacerów po piaszczystych łachach Morza Wattowego. Po sprowadzeniu do Polski została poddana starannej restauracji i oraz dostosowaniu do współczesnych wymogów komfortu i bezpieczeństwa.

Statek spacerowy Elwinga jest wyposażony w sprzęt nagłaśniający, TV oraz internet WiFi. Jednostka zabiera maksymalnie do 110 pasażerów mających do dyspozycji 2 pokłady:

pokład dolny – restauracyjny, ogrzewany i wentylowany, z barem (ciepłe i zimne przekąski oraz napoje)
pokład  górny – widokowy, doskonały do kąpieli słonecznych, obserwacji ptaków i krajobrazu.


Rejsy po Zalewie WiślanymStatek Elwinga Elbląg rejsy wycieczkowe po Zalewie
Gdańsk - Krynica Morska
Elbląg - Gdańsk/Gdańsk - Elbląg
Tolkmicko - Krynica Morska - Tolkmicko
Krynica Morska - Frombork - Krynica Morska


Rejsy wycieczkowe Elwingą są także częścią atrakcyjnych pakietów pobytowych. Oferta zawiera m.in noclegi w eleganckich hotelach w sercu elbląskiej starówki. Statek wypływa również w rejsy czarterowe.

Ceny biletów oraz  szczegóły rejsów wycieczkowych - są tutaj

Statek Elwinga - kontakt:
Elbląg, ul. Stary Rynek 54-59
Tel.: 55 611 66 99
www.elwinga.pl

biuro@elwinga.pl


Rejsy spacerowe Statek ElWINGA • KRYNICKA MORSKA - Tramwaj Wodny - na Zalewie Wiślanym


Rejsy wycieczkowe po Zalewie Wiślanym na trasie Krynica Morska - Tolkmicko, Tolkmicko - Krynica Morska są przyjemną, relaksującą rozrywką trwającą ok. 35-40 minut. Podróż ma także wymiar praktyczny - chcący zwiedzać Frombork czy Kadyny oszczędzają na dojeździe dużo czasu.

Na statku zachowane są wszystkie niezbędne standardy związane z higieną i bezpieczeństwem (m.in pRejsy wycieczkowe po Zalewie Wiślanym - z Krynicy Morskiejomiar temperatury, dezynfekcja jednostki, itp.).

tel. 510 96 27 25 (czynny w godz. 8:00 – 19:00)
Cennik, rozkład rejsów - jest tutaj
Rezerwacja on-line - jest tutaj • ŁEBA - rejsy wycieczkowe statkiem: : Denega, Gryf   


 Rejsy wycieczkowe Łeba - DenegaNa rejsy turystyczne po Bałtyku  dwoma statkami pasażerskimi GRYF i DENEGA   zaprasza Żegluga Pasażerska Łeba. Rejsy są przyjemnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w Łebie zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Przyjemna morska bryza i przestrzeń aż po horyzont z jednej strony, a z drugiej widoczny piaszczysty brzeg, który zaprasza do lądowania jak na wyspie - to kolejne atrakcje pięknej Łeby. Nasze morskie rejsy wycieczkowe po Bałtyku trwają ok. 45 minut z możliwością przedłużenia. Dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób oraz kolonistów udzielamy rabatów. Dzieci do lat 3 gratis.

Rejsy po morzu - ŁEBA GRYFW czasie rejsów jest możliwość sterowania statkiem oraz zdobycia certyfikatu "Wilka Morskiego". Na pokładzie jest bar z napojami zimnymi (m.in piwo) i ciepłymi. Statki wypływają z Łeby również w rejsy czarterowe - na wycieczki, urodziny, sesje zdjęciowe, itp.  Na statku Denega dodatkowych atrakcji dostarczy Państwu pirat Criss Sparrow, który dzieli się swoją pozytywną energią i dobrym humorem.


Aktualności na FB - są tutaj
Rozkład rejsów - jest tutaj        Cennik rejsów - jest tutaj


Denega oraz Gryf cumują przy Nabrzeżu Północnym.


Informacje i rezerwacje grupowe: tel. 510 637 776, tel. 609 153 132


Popłyń z nami i przeżyj prawdziwą, morską przygodę na statku! • USTKA - galeony Unicus i Dragon - rejsy wycieczkowe po Bałtyku


Rejsy wycieczkowe Ustka DragonWypoczywając nad morzem warto skusić się na rejs, by poczuć powiew morskiej bryzy i zobaczyć horyzont z innej perspektywy. Oczywiście bez sztormowych fal i mocnego bujania, za to z przyjemną muzyką szantową oraz sympatyczną obsługą. W sezonie letnim na statku są dodatkowe atrakcje - animacje dla dzieci. Animatorzy w strojach piratów, pod piracką banderą, wprawiają w dobry humor nie tylko dzieci...

Rejsy po morzu z Ustki odbywają się w zwykle okresie od połowy kwietnia do połowy października statkiem Unicus. W lipcu i sierpniu zastępuje go dwa razy większy galeon Dragon, który może zabrać na pokład ok. 200 osób. Morska podróż trwa około 40 50 minut. Szczególnie widowiskowe są romantyczne rejsy podczas zachodu słońca. Więcej o Dragonie - jest tutaj
Rejsy po morzu Ustka Unicus
Galeony cumują w porcie Ustka przy wschodnim nabrzeżu, na końcu ul. Marynarki Polskiej, obok latarni morskiej,

KONTAKT I REZERWACJA:
tel. +48 698 523 694 • WŁADYSŁAWOWO - rejsy wycieczkowe statkiem DRAKKAR


Statek Wikingów Drakkar zaprasza na spotkanie z prawdziwymi wilkami morskimi, którym nie straszne ani morskie, ani lądowe zajęcia!
Załoga statku Wikingów DRAKKAR mimo poważnego podejścia dRejsy wycieczkowe DRAKKAR Władyławowoo spraw zasadnicznych (fach marynarski, kwestie bezpieceństwa itd.) ma poczucie humoru i odpowiednie podejście do dzieci.

Drakkar to największa jednostka we Władysławowie, która zaprasza na rejsy wycieczkowe po morzu wzdłuż wybrzeża i Mierzei Helskiej. Na jej pokładzie znajduje się dobrze zaopatrzony bar, a na Gości, szczególnie tych najmłodszych czeka wiele atrakcji.
Rejsy wycieczkowe zapewnia także Biała Mewa.


Rejsy na zachód słońca Władysławowo - Drakkar


Statek Wikingów Drakkar
Władysławowo, port
Rezerwacje, ceny, tel. 609 103 048, tel. 602 246 163.
Godziny rejsów, aktualności (Facebook) - są tutaj • DARŁOWO - statki Król Eryk I i Unicus


Na rejsy wycieczkowe z portu w Darłowie wyruszają dwie jednostki armatora USTKA-TOUR:

1. Król Eryk I - pływający odk kwietnia do października.Rejsy wycieczkowe DARŁOWO - Unicus
2. Galeon Unicus - pływający w okresie lipiec - sierpień

Oba statki cumują w porcie Darłówko Wschodnie, przy rozsuwanym moście. Rejsy odbywają się od godz. 10 do zachodu słońca.


KONTAKT I REZERWACJA:
tel. +48 795 101 488
www.galeony.pl
Ciekawostka - największym statkiem wycieczkowym na świecie jest Symphony of the Seas o długości 362 metrów, szerokości 66 metrów, wysokości 70 metrów i zanurzeniu 9 metrów. Na rejsy wycieczkowe statek zabiera do 5402 pasażerów oraz 2115 osób załogi - łącznie ponad 7,5 tysiąca osób!
Rejsy turystyczne oferuje również w Gdańsku galeon Czarna Perła.Żegluga Wiślana zaprasza na rejsy turystyczne po Wiśle


Rejsy wycieczkowe po jeziorach na Pomorzu - są tutaj


⛴️ Zapraszamy na rejsy wycieczkowe ⛴️
Gdańsk- Gdynia - Sopot - Westerplatte - Hel - Łeba - Ustka - Władysławowo
 Zatoka Gdańska - Morze Bałtyckie