Polsat SuperHit Festiwal 2024

Polsat SuperHit Festiwal 2024

Sopot, ul. Stanisława Moniuszki 12, pomorskie
Miejscowość Sopot
150.00 zł - 263.00 zł
Termin

Festiwal Telewizji Polsat zmienia w tym roku swoją nazwę na Polsat Hit Festiwal. Zmiana jest płynna - w przestrzeni wciąż dominuje dotychczasowa nazwa imprezy - Polsat SuperHit Festiwal. To popularne wydarzenie, podczas którego widzowie usłyszą najlepsze i najpopularniejsze przeboje polskiej muzyki oraz zobaczą swoich ulubionych wykonawców. Rokrocznie odbywa się on w jednym z najbardziej urokliwychi słynnych zarazem miejsc - w sopockiej Operze Leśnej. Tegoroczna, dziewiąta edycja Festiwalu odbędzie się w terminie 24 - 25 maja 2024.

Polsat SuperHit Festiwal Sopot

Wypożyczalnia rowerów gokartów SOPOTFormuła Polsat SuperHit Festiwal uwzględnia wszystkie najnowsze trendy dystrybucji muzyki, czyli zarówno sprzedaż płyt, najczęściej grane utwory w radiu, jak i płatną oraz bezpłatną dystrybucję muzyki w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych.

Fani Festiwalu mogą więc liczyć na dbałość Organizatorów by w Sopocie pojawiły się ciekawe gwiazdy. I to zarówno te powszechnie znane, jak i  te, które od niedawna elektryzują publiczność. 

24 i 25 maja 2024 w Sopocie znowu będzie rozbrzmiewać polska muzyka! Na scenie wystąpią wykonawcy, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt oraz ci, których przeboje królowały we wszystkich rozgłośniach radiowych, wśród nich: Doda, Smolasty, Blanka, Margaret, Lanberry&Tribbs, Dawid Kwiatkowski, Roxie Węgiel i inni wspaniali artyści.

Podczas festiwalu nie zabraknie również niezwykłych jubileuszy pełnych emocji oraz wzruszających duetów. W tym roku w Sopocie świętować będzie między innymi Golec uOrkiestra, z którymi „na góralską nutę” zaśpiewa zaskakująca plejada gości: Kuba Badach, Cleo, Enej, Gromee i inni. Będziemy również celebrować "Dwudziestkę" króla disco Danzela. W kolejnym jubileuszu usłyszymy piosenki Majki Jeżowskiej, które kochają dzieci od 5 do 105 lat, w specjalnym rockowym wykonaniu. Wielkim wydarzeniem będzie także jubileusz 30-lecia na scenie Andrzeja Piasecznego.

Na widzów czeka również sentymentalna podróż w przeszłość - specjalna część koncertu poświęcona artystom, którzy zadebiutowali w Polsacie. Wśród nich Ania Dąbrowska, zespół Zakopower, Kuba Badach czy Enej, który rozpoczął swoją karierę dzięki zwycięstwu w programie „Must be the Music. Tylko muzyka” oraz inni wspaniali artyści.
To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ zwieńczeniem festiwalu będzie wyjątkowy koncert "Wodecki Twist" z udziałem najmłodszej generacji artystów tj. Mery Spolsky, Wiktor Dyduła, Natalia i Paulina Przybysz oraz inni. Fani mogli podziwiać to widowisko w Krakowie podczas Wodecki Fest oraz w ramach ubiegłorocznej trasy Męskie Granie, a widzowie Polsatu obejrzą ten wyjątkowy koncert na żywo już w sobotę 25 maja.

Uwaga - w tym roku nie będzie kabaretonu!

Polsat SuperHit Festiwal 2024 Sopot - program:

24 maja 2024, piątek, 1. Dzień Festiwalu

🟧 Jubileusz Golec uOrkiestra

gościnnie m.in.:
Kuba Badach
Enej
Cleo
Gromee

🟧 Radiowy Przebój Roku
Danzel
Smolasty
Doda
Margaret
Oskar Cyms
Dawid Kwiatkowski
Roxie Węgiel
Lanberry & Tribbs
Natalia Zastępa
🟧 Jubileusz Andrzeja Piasecznego

25 maja 2024, sobota, 2. Dzień Festiwalu

Zakopower
Kuba Badach
Enej
Ania DąbrowskaKolejowy Odjazd SOPOT

🟧 Jubileusz Majki Jeżowskiej

🟧 Koncert Platynowy
● Smolasty
Blanka
Malik Montana
Skolim
bryska
Cyrko
Wodecki Twist
Mery Spolsky
Wiktor Dyduła
Natalia i Paulina Przybysz oraz inni

KUP BILET


 Informacje organizacyjne:

✅ Ze względu na duży ruch zalecany jest dojazd komunikacją miejską
✅ Przy Operze Leśnej dostępny jest płatny parking. Tradycyjnie samochody są także parkowane w pobliskich uliczkach, ale wszystko ma oczywiście ograniczoną pojemność. Ze względu na układ komunikacyjny warto przyjechać znacznie wcześniej aby ewentualne korki nie groziły niepotrzebnym niepokojem, a nawet spóźnieniem na Festiwal.
✅ Zabronione jest wnoszenie sprzętu fotograficznego z wymienną optyką.
✅ Zabronione jest wnoszenie napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, kartonowych i metalowych, a także artykułów spożywczych. Na miejscu jest dostępna gastronomia.
✅ Zabronione jest wnoszenie i posiadanie broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych i innych materiałów łatwopalnych.
Pogoda - w piątek słonecznie, z temperaturą wieczorem ok. 15-16 stopni Celsjusza. W sobotę cieplej, do ok. 18-19 stopni (wieczorem), ale z możliwym zachmurzeniem i przelotną burzą.

👉 Sopot Film Festival 2024
👉 
Jarmark Św. Dominika w Gdańsku 2024
👉 
Wakacje nad morzem 2024
👉 
Atrakcje w Sopocie

Polsat to pierwszy, polski, komercyjny kanał telewizyjny, który otrzymał ogólnopolską koncesję na nadawanie sygnału TV. W grudniu 2023 roku minęło 31 lat od wyemitowania jego pierwszej audycji.

Polsat SuperHit Festiwal jest kontynuacją (od 2015 roku), w zmienionej formule, pierwotnego festiwalu TOPtrendy, którego początki sięgają 2003 roku. 20 lat doświadczeń pozwoliło udoskonalić to muzyczne wydarzenie w Sopocie, które cieszy się ogólnopolską popularnością.

Zapraszamy na Polsat SuperHit Festiwal 2024 w Sopocie :-)

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner