Polsat SuperHit Festiwal 2023

logo
A A

Festiwal Telewizji Polsat, podczas którego widzowie usłyszą najlepsze i najpopularniejsze przeboje polskiej muzyki oraz zobaczą swoich ulubionych wykonawców. Rokrocznie odbywa się on w jednym z najbardziej urokliwychi słynnych zarazem miejsc - w sopockiej Operze Leśnej. Tegoroczna, ósma edycja Polsat SuperHit Festiwalu odbędzie się w terminie 26 - 28 maja 2023.


To fantastyczne 3 dni z najpopularniejszą polską muzyką orazWypożyczalnia rowerów gokartów SOPOT najlepszymi kabaretami. Formuła Polsat SuperHit Festiwal uwzględnia wszystkie najnowsze trendy dystrybucji muzyki, czyli zarówno sprzedaż płyt, najczęściej grane utwory w radiu, jak i płatną oraz bezpłatną dystrybucję muzyki w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych.


Fani Festiwalu mogą więc liczyć na dbałość Organizatorów by w Sopocie pojawiły się ciekawe gwiazdy. I to zarówno te powszechnie znane, jak i  te, które od niedawna elektryzują publiczność.


Program Polsat SuperHit Festiwal 2023 - wkrótce  
Bilety - ceny od 120 złKolejowy Odjazd SOPOT


🎫 Dzień pierwszy - 26 maja - bilety są tutaj
🎫 Dzień drugi - 27 maja - bilety są tutaj
🎫 Dzień trzeci - 28 maja - bilety są tutaj
Informacje organizacyjne:

✅ Ze względu na duży ruch zalecany jest dojazd komunikacją miejską
✅ Przy Operze Leśnej dostępny jest płatny parking  
✅ Zabronione jest wnoszenie sprzętu fotograficznego z wymienną optyką.
✅ Zabronione jest wnoszenie napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, kartonowych i metalowych, a także artykułów spożywczych.
✅ Zabronione jest wnoszenie i posiadanie broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych i innych materiałów łatwopalnych.


Początek występów - o godz. 19.30.


👉 Sopot Film Festival 2023 - jest tutaj
👉 Wakacje nad morzem 2023 
- są tutaj


Polsat to pierwszy polski komercyjny kanał telewizyjny, który otrzymał ogólpolską koncesję na nadawanie sygnału TV. W grudniu 2023 roku minie 31 lat od wyemitowania jego pierwszej audycji.


Zapraszamy na Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie!