Imprezy w Trójmieście i największe imprezy nad morzem

logo
A A

 


Imprezy nad morzem - Trójmiasto - fot. Baltic Sail GdańskCoraz częściej planujemy wyjazdy na wypoczynek biorąc pod uwagę imprezy, które mogą nam dostarczyć wspaniałych wrażeń. Trójmiasto i pomorskie bardzo się starają, by nie tylko latem 2021 zaproponować turystom i mieszkańcom świetną rozrywkę. A że konkurencja z roku na rok jest coraz większa, organizatorzy wręcz stają na rzęsach, by przyciągnąć widzów przez cały rok. Zapraszamy zatem na imprezy w pomorskie nie tylko w wakacje, ale także jesienią, zimą i wiosną.


Kalendarz imprez 2021 roku jest - za sprawą koronawirusa - obarczony sporą dozą niepewności. Więcej informacji - poniżej.
Przedstawiamy Państwu wybrane, najciekawsze, największe wydarzenia nad morzem, które naszym zdaniem Imprezy Trójmiasto Gdańsk 2021warto przeżyć. Imprezy w Trójmieście, festyny i jarmarki na Kaszubach, Żuławach i Kociewiu, pokazy i koncerty nad morzem. Wrażenia, humor i atmosfera zabawy, które towarzyszą ludziom w takich momentach bywają niepowtarzalne. Sceneria nadmorskich plaż, wzgórz Szwajcarii Kaszubskiej lub ogromnych krzyżackich warowni podkreśla wyjątkowy klimat tych wydarzeń. UWAGA  - lista jest cały czas aktualizowana w miarę ustalanych terminów wydarzeń.


Największe imprezy pomorskie 2021


(więcej szczegółów po kliknięciu w nazwę)Imprezy pomorskie 2022Wkrótce kolejne wydarzenia z potwierdzonymi terminami...


Wakacje nad morzem 2022 - są tutaj
Wakacje na Kaszubach 2021 - są tutaj


Najnowocześniejsze kino efektów specjalnych!


Kino Batyskaf Nautilus w Gdyni


Pomorskie jest piękne i ciekawe!


Atrakcje turystyczne - są tutaj


Hotel Lubicz **** Wellness and SPA - Ustka - uzdrowisko nad morzem


Hotel z basenem nad morzem - Lubicz SPA Ustka
Co warto zobaczyć w Trójmieście, nad morzem, na Pomorzu? Polecamy najciekawsze, największe:


Loty widokowe balonem na Kaszubach- imprezy w listopadzie 2021
- imprezy w grudniu 2021
- imprezy w roku 2022


Cały czas coś interesującego dla turystów i mieszkańców nad morzem, na Kaszubach, w pomorskim! Zapraszamy na jarmarki, festyny, zloty, festiwale, rekonstrukcje, pokazy i koncerty nad morzem! Trójmiasto i Kaszuby nad morzem to miejsce pełne atrakcyjnych wydarzeń. Imprezy w Trójmieście gwarantują dobrą zabawę niezależnie od pogody.


Gdańsk - Gdynia - Gniew - Hel - Kluki - Lębork - Łeba - Malbork - Nadole - Owidz - Pruszcz Gdański - Rowy - Słupsk - Sopot - Strzelinko - Sulęczyno - Swołowo - Ustka - Wdzydze Kiszewskie - Wiele


Imprezy w Trójmieście, nad morzem 2021