Imprezy w Trójmieście i największe imprezy nad morzem

logo
A A

Imprezy nad morzem - Trójmiasto - fot. Baltic Sail GdańskCoraz częściej planujemy wyjazdy na wypoczynek biorąc pod uwagę imprezy, które mogą nam dostarczyć wspaniałych wrażeń. Trójmiasto i pomorskie bardzo się starają, by nie tylko latem 2023 zaproponować turystom i mieszkańcom świetną rozrywkę. A że konkurencja z roku na rok jest coraz większa, organizatorzy wręcz stają na rzęsach, by przyciągnąć widzów przez cały rok. Zapraszamy zatem na imprezy w pomorskie nie tylko w wakacje, ale także jesienią, zimą i wiosną.
Przedstawiamy Państwu wybrane, najciekawsze, największe wydarzenia nad morzem, które naszym zdaniem Imprezy Trójmiasto Gdańsk 2023warto przeżyć osobiście. Imprezy w Trójmieście, festyny i jarmarki na Kaszubach, Żuławach i Kociewiu, pokazy i koncerty nad morzem. Wrażenia, humor i atmosfera zabawy, które towarzyszą ludziom w takich momentach bywają niepowtarzalne. Sceneria nadmorskich plaż, wzgórz Szwajcarii Kaszubskiej lub ogromnych krzyżackich warowni podkreśla wyjątkowy klimat tych wydarzeń. UWAGA  - lista jest cały czas aktualizowana w miarę ustalanych terminów wydarzeń.


Największe imprezy pomorskie 2023


(więcej szczegółów po kliknięciu w nazwę)

Sylwester 2023/2024 (bale, zabawy i pakiety pobytowe) - jest tutaj


Największe imprezy pomorskie 2024Wkrótce kolejne wydarzenia z potwierdzonymi terminami...


Najnowocześniejsze kino efektów specjalnych!


Kino Batyskaf Nautilus w Gdyni


Pomorskie jest piękne i ciekawe!


Atrakcje turystyczne - są tutaj


 


Farma Alexa - atrakcje dla dzieci


Hotel Lubicz **** Wellness and SPA - Ustka - uzdrowisko nad morzem


Hotel z basenem nad morzem - Lubicz SPA Ustka
Co warto zobaczyć w Trójmieście, nad morzem, na Pomorzu? Polecamy najciekawsze, największe:


Loty widokowe balonem na Kaszubach imprezy we wrześniu 2023
imprezy w październiku 2023
imprezy w listopadzie 2023
imprezy w grudniu 2023
imprezy w styczniu 2024
imprezy w lutym 2024
imprezy w marcu 2024
imprezy w kwietniu 2024
imprezy w maju 2024
imprezy w czerwcu 2024
imprezy w lipcu 2024
imprezy w sierpniu 2024


Cały czas coś interesującego dla turystów i mieszkańców nad morzem, na Kaszubach, w pomorskim! Zapraszamy na jarmarki, festyny, zloty, festiwale, rekonstrukcje, pokazy i koncerty nad morzem! Trójmiasto i Kaszuby nad morzem to miejsce pełne atrakcyjnych wydarzeń. Imprezy w Trójmieście gwarantują dobrą zabawę niezależnie od pogody.


Polecamy wydarzenia m.in w miejscowościach: Bytów, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Hel, Kluki, Krojanty, Lębork,  Łeba,  Malbork, Owidz, Pruszcz Gdański, Puck, Rowy, Słupsk, Sopot, Strzelinko, Sulęczyno, Swołowo, Tczew,  Trójmiasto,  Ustka,  Wdzydze oraz  Wiele.


Imprezy w Trójmieście, nad morzem 2023/2024